Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Redizajn Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 8:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno izgleda , zazeleneo se tepih Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 8:58 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 9:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako mi se sviđa , kao što sam prije i rekao.
Pogotovo ove grane s jakoo lijepom mahovinom
Svaka čast Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima Smile

Ovo gore u levom ćošku je jedna poveća korpica Hemianthus micranthemoides, ako je neko zainteresovan može da se javi - cena je 1 mlečna čokolada bez lešnika ili bilo čega drugog Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aq izgleda fenomenalno!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pubicna__kost
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2013
Poruke: 66
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja perverzijaaa.. Kako bre ovo radite? Zevao bi' u ovakav akvarijum 24/7 bez da prestajem..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 03, 2015 9:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehehe, hvala ... zato mene zezaju da su mi stalno ruke u vodi i da bi bila šteta da sam bilo šta drugo u horoskopu osim "Vodolija" Smile

Nije to tako teško kao što se čini, treba samo malo edukacije, pročitaš što više, izdvojiš šta su pametni saveti a šta je lupanje gluposti (ta sposobnost dođe malo sa iskustvom) i onda dosta strpljenja i pažnje ... uspeh je zagarantovan.

Moj najveći bug je što se ja brzo zasitim i ovo bih već menjao iako nije staro ni 4 meseca već imam neke nove ideje "da probam" Smile To treba znati da se obuzdaš jer veliki je posao.

I ako hoćete moj savet: daleko je lakše održavati veliki nego mali akvarijum. Ako imate mogućnosti i prostora da pravite veliki akvarijum nemojte da se "obuzdavate", napravite veliki i isplatiće se.

Planiram sada u novom stanu da napravim akvarijum od 2 metra (koji će biti malo uži), negde oko 500 litara, ali videćemo još za to, moram da ga stavim negde pored nekog nosećeg stuba Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 22, 2015 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kozice polako preuzimaju sve, ubacio sam 40-ak komada, do pre par nedelja retko gde sam mogao da vidim neku ... od jednom "eksplozija", sada ih ima bar 100 i ne plaše se ničega Smile

Image

Image

Image

Ovo sam fotkao telefonom a sutra ću da ponesem foto aparat da probam da napravim neki makro Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 24, 2015 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jedan svež video, malo mi se naglo prekida jer mi se isključio telefon - buklvalno sam napunio SD karticu od 64GB Smile Moraću malo da otkuliram snimanje i fotkanje

Od novosti najvažnije je to što sada ima preko 100 kozica, a možda i više ... očigledno se razmnožavaju vrlo brzo i od jednom je samo "eksplodiralo" Smile Prve 2 nedelje jedva sam mogao da vidim tu i tamo poneku a sada su na sve strane. Druga novost je što su se i ancistrusi izmrestili, to je bilo iznenađenje, nisam očekivao ni znao dok nisam video 20-ak malih Smile Treća novost je da sam bacio gomilu HM pošto sam nudio na poklon, samo jedan čovek se pojavio, ostalo sam morao da bacim jer nemam gde više ni da zasadim.


Link


Ispala je i što sam snimao u 720 px umesto full HD, ali aj kao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Jun 24, 2015 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum za pozavidjetii Embarassed Embarassed
Da kucnem u drvoo da ga ne ureknem , svaka ti časti jarane.
Ja bih tu sad samo oči odmarao , ne diraj ništa tuu više .

Jesi razmišljao možda da ubaciš kojeg skalara tuu ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Jun 24, 2015 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skalari bi pojeli kozice, sve do jedne Twisted Evil

Kakav perling Shocked cestitka

Sledeći put nudi poklon u oglasima, ima da ode brzinom svetlosti Very Happy


Poslednji izmenio nesha barajevac dana Sre Jun 24, 2015 11:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 24, 2015 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skalari su bili pa sam ih ispoklanjao da mogu da stavim kozice Smile Što se skalara tiče tu sam "prešao igricu na najrežem" Smile Imao sam ih za ukras, razmnožavao, prodavao ... postalo je suviše lako pa su dosadili Smile

Nešo ja sam stavio oglas, javilo se četvoro, došao je samo jedan i dobio je bonus i Ludwigia Repens Rubin i još ponešto Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 24, 2015 11:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad smo već kod Ludwigia Repens Rubin, to je predivna biljka sa malim listovima i deluje da nije previše zahtevna, kod mene raste toliko brzo da ne mogu da se izborim sa njom. Sve je počelo od jedne saksije koju sam kupio a onda sam od toga napravio 3 lokacije na kojima sam ih postavio + bar još jedno 10 saksija sam dao/prodao ... a ovo što se vidi na snimku je trimovano ono što je došlo do površine, izvadio sam "stari" zasad i zasadio ponovo ovo što sam trimovao.

Za oko 3 nedelje sa ove veličine dođe do površine vode i onda ne izgleda tako lepo, najlepša je kada je ovako "niska", kasnije nekako neuredno izgleda a postoji još i taj problem što oni donji listovi krenu da otpadaju pa onda onaj donji deo biljke izgleda ružno.

Ja se trudim da držim taj neki "prirodni" izgled ali se isto tako trudim da to koliko-toliko izgleda uredno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Redizajn zmajeve džungle Mello Akvarijumi 3 Sub Avg 08, 2015 12:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License