Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kako odhraniti madj trihogastera Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz dragi moji akvaristi,jedo pitanje i molbica za pomoc,izmrestio sam par trihogastera,ima oko 200 malaca,danas je drugi dan kako su se izmrestili,mozel neko da mi da recept kako i cim da ih pocnem hraniti,kupio sam i sera artemiu mix ali mislimd a su jos mali za nju,potrebna hitna pomoc Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 10:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ih hranio infuzorijom ali to je bilo pre 20 tak godina Smile mozda danas ima nesto bolje . Nadam se da ti mresni akvarijum nije predubok . Vodeni stub ne bi smeo biti visi od 10 do 15 cm max .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa tu je negdje oko 18-19 cm. kupio sam ja i tetrinu hranu TETRAMIN BABY,ali mislim da je i ta hrana za starije doba nego sto su sada
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2015 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vinske jeguljice mozda mogu. One su valjda manje i od artemije... nisam siguran, al ih koriste umesto artemije to znam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License