Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prihrana biljkama Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, interesuje me vase misljenje o prihrani za biljke. Dostupna mi je hranljiva podloga treset i neka prihrana u vidu kapi.. E sad u vezi treseta me interesuje koliko je dobar i je li bolji treset ili zemlja terra magma. E sad interesuje me Vase misljenje a ovim preparatima :

http://www.olx.ba/artikal/1243.....to-250-ml/

http://www.olx.ba/artikal/1668.....rbo-500ml/
Za sad nemam neke bas zahtjevne biljke ali ih planiram uzeti.. Puno su mi lakse ove kapi ali ne znam kakve su kvalitete i da li stavrno pomazu biljkama?
Unaprijed HVALA! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 6:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim da ne mogu linkovi uglavnom o ovome je rijec.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da stvarno ima ne puno nego previse takvih tema kao ova tvoja, pogledaj lepo u podforum Podloga i tamo ces sve naci...
A evo ti odgovor:
Najbolja ti je podloga prvo, pa kasnije sa ostalim prihranama u zavisnosti od biljaka i stanja podloge i jacine svetla i CO2. Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnik - akvarijum sa biljkama Gardijan Početak u akvaristici 0 Pon Avg 15, 2022 1:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alge po biljkama Yaesu Biljke 8 Čet Apr 08, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Truljenje hrane u plutajućim biljkama sputnik8 Ishrana 7 Čet Dec 10, 2020 9:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa crnim cupkastim algama na ... djilepfc1970 Alge 59 Ned Avg 09, 2020 9:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa crnim cupkastim algama na ... djilepfc1970 Alge 8 Ned Avg 09, 2020 9:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License