Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biljni akvarijum 96l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Maj 05, 2015 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma idi begaj smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 05, 2015 2:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Maj 05, 2015 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to sam i mislio xd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Maj 05, 2015 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Milde sada samo još da daš neki smisao postavci, da bi prizor bio prijatniji. Lako je, grupišeš biljke iste vrste tako da povedeš računa o kontrastu u boji i obliku lišća, višlje nazad, niže napred. Nekoliko smisleno poređanih kamičaka, neka grana, panjić... Na forumu imaš mnogo primera i saveta.
Biće to super samo da se malo doradi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milde
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2013
Poruke: 33
Lokacija: Beograd,Rakovica

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2015 10:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo posle dobronamernih kritika resih da ga malo definisem i sad izgleda ovako videcemo dokle Very Happy


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
milde
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2013
Poruke: 33
Lokacija: Beograd,Rakovica

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2015 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2015 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh napredak je vidljiv i to jakoo ...
Samo ti fali neki panjčić u sredini i okolo malo kamenčića , to bi bio pun pogodak
I nekeee biljke za prednji plan , tipa Sagitaria Subulata , malo Crypti ili stavi HM u prvi plan , ako ti je svijetlo dovoljno jako ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2015 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je ova biljka zasađena u srednjem delu leve strane akvarijuma anubia, izvadi je iz podloge i veži za neki kamenčić, ako joj je rizom u podlozi istruliće. Korenčići idu u podlogu, ali rizom ne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milde
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2013
Poruke: 33
Lokacija: Beograd,Rakovica

PorukaPoslao: Pon Maj 11, 2015 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilje je vec pocelo da izlazi izvan vode pa sam danas malo skracivao i zasadio i to izgleda sad ovako

Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Maj 11, 2015 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tee biljke zaistaa divljajuuu , razlika od prije par dana jeee ogromna ...
Zaista ima nešto u tom ovčijem đubretu hhaha


Poslednji izmenio nesa69 dana Pon Maj 11, 2015 11:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
milde
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2013
Poruke: 33
Lokacija: Beograd,Rakovica

PorukaPoslao: Čet Dec 24, 2015 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima nisam bio tu 6 meseci a moji se nisu zanimali oko akvarijuma kad sam dosao imao sam sta videti,skoro sve istrulilo.Nisu menjali vodu nisu palili svetlo ostalo samo par patrljaka Rotale,par Hygrophile,jedna ludvigija i sto me zacudilo kripta ista kakva je i bila kad sam otiso.Mozete misliti kakva je bila voda posto je djubre unutra braon nisam mogao videti moju ruku kad sam je gurno u akvarijum a kripta cela neverovatno.Nisam slikao tada Sad ali sam uzeo kofu i sundjer u ruke pa na posao to je bilo 02.12 nisam podlogu dirao,presadio po nesto sto je ostalo ubrao grancicu lipe i to sad drugacije izgleda,juce sam i malo sisao jer je bilje vec iyaslo iz akvarijuma.Malo slika.
Image
Image
Image
Image
Ovo je ostalo posle trimovanja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Dec 24, 2015 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo s đubretom ću na ljeto definitivno da pokrenem i ja Very Happy
Vidim kod tebe biljke ''ko iz vode'' što se kaže
Svaka čast za biljke

Jel bilo problema kad kakvih oko toga ?
Jesi ubacivao ribice ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
milde
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2013
Poruke: 33
Lokacija: Beograd,Rakovica

PorukaPoslao: Čet Dec 24, 2015 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikad nikakvih,bile su tu neke platike i ancistrusi nesto kozica ali kad nisam bio tu sve je otislo Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
milde
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2013
Poruke: 33
Lokacija: Beograd,Rakovica

PorukaPoslao: Sub Dec 26, 2015 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo mehurica Very Happy
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
milde
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2013
Poruke: 33
Lokacija: Beograd,Rakovica

PorukaPoslao: Sub Dec 26, 2015 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo slika predjasnih akvarijuma Very Happy
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
milde
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2013
Poruke: 33
Lokacija: Beograd,Rakovica

PorukaPoslao: Pon Jan 04, 2016 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bio sam na putu sest dana kad sam se vratio sve vec izaslo iz akvarijuma,Evo par slika pre cupanja i trimovanja.Cupanje zato sto sam sinu napravio mali akv. pa da i njega posumimo,uskoro slike i tog akvarijuma.
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License