Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ventilator za hladjenje vode u akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 08, 2013 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice cene, sve je to tu negde, nema potrebe kupovati neke skupe ventilatore za ovu svrhu, a ova tvoja varijanta je nekako plug 'n' play, sto bi rekli, nema secenja i spajanja nikakvih zica, jednostavno ukljucis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 08, 2013 10:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 3:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li ga nasao u novom delu(beli) ili u starom(zeleno plavi).Trazio sam ga i nigde da ga ugledam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 9:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, nasao ga na Vozdovcu, ulica Ljube Vuckovica, preko puta br. 1 i Maxi-ja ima kineska radnjica..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
a ova tvoja varijanta je nekako plug 'n' play, sto bi rekli, nema secenja i spajanja nikakvih zica, jednostavno ukljucis.


Upravo je to i bila moja poenta postavljanja ove teme, predstavljanje jednog od resenja, ukljuci i uzivaj za relativno male pare. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Maj 10, 2013 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

2x8cm ventilator=320din
1xstari punjac nokie=100din
hladjenje=neprocenjivo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Maj 10, 2013 2:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1 x usb ventilator = 500 din
Turiš ga gde god hoćeš i hlađenje = neprocenjivo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Sub Maj 11, 2013 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lako je za ribice ,a sta cemo mi ? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Maj 11, 2013 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa sad ti rece covek:
nesa69 ::
Turiš ga gde god hoćeš i hlađenje


haha haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Maj 11, 2013 10:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takvao turanje izaziva pregrevanje. Trenje ti je čudo.
haha haha haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Ned Maj 03, 2015 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko koristi neki termostat u kombinaciji sa ventilatorom i koji ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Sre Maj 06, 2015 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko sobni ventilator usmjeren na akvarijum moze pomoci kod snizavanja temperature vode?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Sre Maj 06, 2015 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ti sobni ventilator nece uopste pomoci,samo kockice leda ili sto ja praktikujem,zaledim flasicu od pola litre vode i nju stavim u akv.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2015 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoće sobni da pomogne i to da ne poveruješ Smile
Mora da bude ispunjeno od uslova da duva u površinu vode i talasa je. Prilično se lako rešava ako imaš haubu, poklopce i slično. Malo se odmakne, otvori, dovoljno da duva u samo jedan deo. Samo ne stavljati ventilator na akvarijum nego na nešto sigurno i stabilno.
Garantovano spuštanje temperature od nekoliko stepeni i isparavanje vode, odnosno obavezno pratiti nivo vode i dolivati.
Led u filteru nije uspevao ni u 25-litara da spusti za koji stepen kod mene. A i rizikovao sam svađu i zvanično proglašenje za ludaka u kući sa akanjem flaše do zamrzivaća i nazad svaki čas. Mislim, stvarno me čudno gledali šta ja to radim Smile Led u pićence, ventilator uključiš i opušteno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2015 8:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Hoće sobni da pomogne i to da ne poveruješ Smile
Mora da bude ispunjeno od uslova da duva u površinu vode i talasa je.


U potpunosti se slažem. Ovo što sam ja davno predložio je inače isto ovo što je Neša objasnio samo u manjim razmerama, za manji akvarijum. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2015 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Looniz ::
nesa69 ::
Hoće sobni da pomogne i to da ne poveruješ Smile
Mora da bude ispunjeno od uslova da duva u površinu vode i talasa je.


U potpunosti se slažem. Ovo što sam ja davno predložio je inače isto ovo što je Neša objasnio samo u manjim razmerama, za manji akvarijum. Wink


drago mi je to cuti posto je ventlator na stalku i to podesivom po visini a na akvu imam staklo koje lako skinem....pripremim vode da odstoji i valjda mirna cijelo ljeto. Obzirom na temperature ovih dana iskreno se nadam da ce pomagati. Opcija je i mali kompjuterski ali fazon je isti a kucni monogo veci. Klima nazalost nije opcija, stoga parola je snadji se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License