Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nigros ( Cryptoheros nigrofasciatus ) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
brankotomic
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2015
Poruke: 29
Lokacija: Majdanpek

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2015 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

AfroDizzyJack ::
Neces znati sta ces sa malcima Very Happy Igrom slucaja jos kao klinac kupio sam 7 manjih komada i nisam imao pojma nista o njima a kad sam se posle letovanja vratio kuci sok preko 50 riba cela populacija je bila istrebljena ostali samo nigrosi i neki somic koji je 24/7 provodio ispod panja + gomila malaca...toliko ih je bilo da se nije dno videlo od njih i tada sam ih i zavoleo kada sam video kako se roditelji brinu o malima i vec duze vreme se dvoumim da formiram neki ciklidni akvarijum Smile


Ja sam vec duze vreme imao zivorotke, mnozile se svakih mesec dana, i odjednom pre mesec dva resio sam da pocnem ciklidni stavio sam zivorotke za razmenu i to imao sam 24 zivorotki kako gupi, ksifo i razne druge odjednom na drustvenu mrezu poceli da mi govore da uzmem karleuse skoljkase i govorili mi nikako nemoj nigrose, i to svi pricali , dok ostali iskusniji akvaristi cutali nisu rekli nista samo su citali Very Happy kad sam video da iskusniji cute rekoh sebi ma sta riba je lepa nije tacno sto drugi pricaju. Slucajno neko me povezao sa jednim gospodinom starija osoba koja ima pa sta reci ONESVESTI SE COVEK KAD ODE KOD NJEGA MEDJU AKVARIJUMIMA , PROSTO POZELIS DA SPAVAS PORED TIH AKVARIJUMA, ponudio mi je skoljkase pricao i o nigrosima i terorima medjutim kroz pricu i posmatranje meni nigrosi bili extra zivahne ribe, i rekoh NIGROS kod mene nece odmah poceti razmnozavanje jer zenka ima 4cm a muzijak skoro 2cm tako da nece skoro Very Happy
Cuo sam i od tog gospodina a i citao sam da je cudo kako roditelji brinu o malima u stanju su da se bore za svoje male i sa duplo vecim ribama sto znaci da su zaista odlicne ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2015 11:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

brankotomic
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2015
Poruke: 29
Lokacija: Majdanpek

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2015 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenka nigros
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AfroDizzyJack
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2014
Poruke: 22
Lokacija: Kula

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2015 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam prvo pomislio da jedu male kao sto to rade druge ribice ali sam posle skontao da ih skupljaju ustima i vracaju nazad u grupu...i ako ipak prelomim za ciklidne akv. u jednom ce definitivno biti nigrosi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
brankotomic
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2015
Poruke: 29
Lokacija: Majdanpek

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2015 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pomozite mi kupio sam dve vrste MAXI GRAN (proteinska maxi) to je hrana crna velicine od 1mm do 2mm zatim druga ista boja zute kutijice ali je MINI GRAN (proteinska mini) e sad ja im dao danas to terori uzimaju pa ispljunu nigrosi takodje a bilo lepo upakovano fabricki nije otvarano, druge hrane nije ni bilo , sta da radim vise kako da izmiksujem nekako a da mi ne prlja vodu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Amatitlania Nigrofasciatus vladiniko Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 17, 2020 2:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka A. nigrofasciatus ViK Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 15, 2019 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem Cryptoheros Sajice Hulk Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Mar 29, 2019 10:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius nigrofasciatus ( Black ruby b... Bojan95 Arhiva Malih Oglasa 4 Sub Mar 23, 2019 12:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius nigrofasciatus targla Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jun 19, 2017 12:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License