Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diskus dubi na glavi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2015 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vojo kojom paprikom i na koji nacin da ga hranim aj ako tinnije tesko pojasni mi malo.i meni ga je jako zao prelep je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2015 5:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2015 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odes na pijacu kupis jednu papriku normalnu ne ljutu.bacis vodu na kjuc da prokuva onda papriku ubacis cuvas je malo cisto da omeksa skines kozicu od paprike i onda je isitnis i das. Mogu i ostale ribe da jedu tu papriku ali najbitnije je da on pojede. I pisi dal je jeo.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 09, 2015 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tigar sta bi sa diskusom? Jer se oporavio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Sub Apr 11, 2015 9:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Discus i dalje isto
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Maj 12, 2015 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nista se nije promenilo i dalje sa diskusom.dubi pa dubi na glavi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2016 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

Imam iskustva sa diskusima i sam ih držim kući....

Ono šta se pokazalo meni kao najbolji lijek je svakako Metronidazole ili ovargil kako kod vas ima, ja ubacujem na svakih 50 litara 500g i himalajska nejodirana sol.... ma ribe dođu sebi za 2 dana, i preventivno pola doze ubacujem redovno....

Djeluje na anaerobne bakterije tako da dobre aerobne ne budu previše pogođene....

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Rupe na glavi i telu kod pangasiusa Anna22 Bolest 9 Ned Apr 05, 2020 3:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskus prodaja,zamena milanpop Arhiva Malih Oglasa 3 Pet Dec 16, 2016 10:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka journey of a man and a fish , diskus ... SasaB. Akvarijumi 13 Uto Nov 08, 2016 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka diskus- kvalitet vode SasaB. Ribe 3 Sre Okt 05, 2016 8:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ramirez kvrga na glavi MxFish Bolest 1 Pon Sep 26, 2016 5:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License