Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa digitalnim tajmerom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam problem sa digitalnim tajmerom, svake noci ukljucuje svetlo tacno u ponoc! Pokusala sam razna podesavanja i da vidim u cemu je stvar, ali nista nije upalilo. Ovo je problematicno jer ako nisam tu ili zaspim ranije, tajmer ce ukljuciti svetlo i bice upaljeno celu noc Confused Da li je neko imao slican problem. Marka je neki HA-DT 24/7 - 10A.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 11:34 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 11:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih rekao da je u pitanju neki opasan bug. Probaj da ga zameniš kod prodavca.
Druga opcija je da se prilagodiš ti njemu. Našteluj mu vreme tako da kada se on upali u njegovih 00:00 to realno bude vreme kada si ti htela da se svetlo upali.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ta druga opcija ne dolazi u obzir, jer ako se uvek pali u ponoc, onda bi negde do podneva trebalo da se iskljuci i onda bi akv po ceo dan bio u mraku.

Procackacu jos po uputstvu i podesavanjima, mozda sam nesto propustila, mora da ima neka caka, ako nista ne upali, videcu da ga zamenim ili nesto ako moze.

Cisto me interesovalo da li se jos neko susreo sa tim.

Hvala nesho!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proveri da li je timer koji ima vise opcija, odnosno mogucnosti da setujes razlicita vremena paljanje i gasenja...
Meni se desilo da mi je na opciji 4 slucajno bilo namesteno da subotom pali u 12 nocu, pored redovnog dnevnog regulisanja... Nadam se da je jasno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Digitalni tajmeri obicno imaju 8 programa, gotovo dam ubedjen da ti je bar jedan podesen na ON i na ponoc
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DevilFish ::
Ta druga opcija ne dolazi u obzir, jer ako se uvek pali u ponoc, onda bi negde do podneva trebalo da se iskljuci i onda bi akv po ceo dan bio u mraku.


Ne, ne, mislio sam ovako.
Hoćeš da se pali u podne npr. a sada je recimo 10 prepodne. Ti mu onda podesiš trenutno vreme na satu da bude 22 uveče i kada mu dođe njegovih 24 upaliće se a nama će biti naših 12 sati i svima lepo.
A i ovo što kaže Andjelija, proveri sva podešavanja još jednom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Maj 19, 2015 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dap, bili ste u pravu, od 20 programa, jedan je bio podesen na ponoc Smile Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License