Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 novi nano akvarijum by coa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Uto Maj 19, 2015 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rjesio sam da formiram jos jedan akavrijum osim (100l) ali ovaj put manji. Akvarijum je dimenzija 40x25x25, oko 22l. Prvo hranljiva podloga evo slike, ne znam je li valja ista platio sam je 5e.
Image
Image
pa pijesak..
Image
pa voda..
Image
i na kraju biljke naravno
Image
Image
Od biljaka tu su: 7x althernathera reinecki mini, 6x star grass, anubias nana petit na kamenu,1x cryptocoryne wendtii brown i 20x starogyne repens
Stanovnistvo: 6 gupija ( 4 zenke, 2 muzijaka) i jos cu ubaciti kojeg korydorasa.
Filter unutrasnji motorni atman 300l/h nisam siguran, a rasvjeta led traka ne znam tacno koja jacina..
svaka sugestija, kirtika , savjet je dobrodosao Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 19, 2015 10:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Maj 19, 2015 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se ja pitam , ja bih tu ubacim malo kamenjaa i kakvuu grančicu malo radi estetikee ...
Al opet sačekaj koju sedmicu da malo sve krene , pa onda čačkaj i premještaj i sjeci kako trebaa , ubacuj hard ...
Sad je kasno Very Happy


Inače lijepo to sve izgleda. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Uto Maj 19, 2015 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Mircha, pripremio sam vec jedan panjic Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Maj 19, 2015 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko si čekao pa ubacio ribice ,majke tii ???
Obavezno nešto od HARD-a ubaci (panjevi , grančice , kamenje ... ) . Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Maj 20, 2015 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vodu sam prepacio iz drugog akvarijuma koja se ciklirala malo manje od mjesec..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Maj 20, 2015 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aaa dobro je , ja sam mislio da si odmah ribice ubacio.
Sad samo čekaj nek sve lijepo krene , kad se razraste ,malo istrimuješ i stavi šta od HARD-a , biće mnogo ljepše

SRETNO Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Maj 20, 2015 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Wink, ubacio sam granu vinove loze (pripremljenu) i neki kamicak i vec izgleda dosta bolje Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Maj 20, 2015 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link


Poslednji izmenio Bojan dana Sre Maj 20, 2015 9:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Bojan: Ubacen video tag
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano cube ideja, upomoć Nerd Početak u akvaristici 23 Uto Avg 15, 2023 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License