Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 240 litara prirode u sobi - 120 x 45 x 45 - poklon akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2015 2:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nas verni kupac Woody Allen, je uz posredovanje Akvarijum Art-a od uvoznika Arcadie dobio na poklon Arcadia haubu OT2 luminare od 120cm, mi smo mu napravili gratis postolje i akvarijum, dok ce i ostalu robu dobiti po nabavnim cenama. Nasa procena je bila da ovom momku trebamo pomoci da dodje do kvalitetnog akvarijuma, pa s toga delimo radost sa njim.

Akvarijum je veceras urucen novom vlasniku, a sredjivanje ce biti iduce nedelje. Mi cemo u ovoj temi ubuduce pisati manje, a vlasniku cemo prepustiti da je vodi, kao da je u nekom drugom delu foruma.

Evo slike praznog akvarijuma:

Image

Druze Woody Alene, zelimo ti puno uspeha i neka te akvarijum dobro sluzi. Ziv ti nama bio. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2015 7:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitke srecnom dobitniku. Sad ce prica biti mnogo ozbiljnija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dmaa
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2014
Poruke: 45
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2015 7:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo svaka cast i srecan novi pocetak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2015 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wow, čestitam, od srca! I svaka čast za Akvarijumart.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2015 9:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super , svaka čast Akvarijumart-u na takvom poklonu . Bravo Bravo Bravo
Woody , spremaj seee Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2015 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zahvaljujem se Arcadiji i AkvarijumArtu na ovom lepom poklonu. Very Happy
Akvarijum uživo izgleda pelepo. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 23, 2015 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam priliku da vidim uzivo stari akvarijum ovog izvanrednog clana kad sam svratio po pistiu... Bio je odlican, bas mi se dopao, a ne sumnjam da ce ovaj biti jos bolji.

Cestitam i u zdravlju i s uzivanjem ga koristio! Smile

Bravo AA i Arcadia!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo novih slika. Akvarijum je uslikan 1 dan posle punjenja, pa se voda još nije skroz razbistrila i biljčice se još nisu sasvim uspravile
Od stanovnika imam 20 red sekura i 10 amano kozica. Smile


Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 4:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno izgleda pocetak, pratim razvoj situacije Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rasturio si gaa, svaka čast Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.
Mislim da akvarijum ima lepu perspektivu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svidja mi se.Nadam se da ce biti jos slika uskoro Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 19, 2015 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jednog malog updatea. Biljčice lagano napreduju Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 20, 2015 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Carpman
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2015
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 20, 2015 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta reci osim svaka cast, stvarno prelepo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License