Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 par nedoumica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sre Maj 20, 2015 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i dalje je kroki faza ali slikali smo se malo telefonom pa da podelimo Smile
prvo je izašao jedan
Image
pa drugi
Image
image sharing
pa treci
Image
adult photo sharing
Image
image upload no compression

uglavnom svih šest se vidi samo kad je klopa Very Happy tad se i tuku u medjuvremenu se samo sepure .
Elem od riba tih šest altispinoza , dvadesetjedna kraljevska neonka , tri albino ancistrusa , četiri koridorasa , dva skalara (u planu još četiri) i dve botie markante koje nisu biotop ali me mrzi da guram ruku do ramena kad vidim puža . Razmišljam da ubacim i par apistograma ali to se verovatno neće dogoditi ... prvo malo da sredim ovu levu stranu , možda neke biljke u prvi plan ali samo nezahtevne jer sam išao bez hranljive podloge takođe i ovu prelivnu cev ću menjati nekom crnom ... Uglavnom idem sad polako i ne žurim nigde , uživam u ribetinama Very Happy
Image
upload gambar
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 20, 2015 11:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sub Maj 23, 2015 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link


Poslednji izmenio Bojan dana Sub Maj 23, 2015 5:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyanogen
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2015
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 23, 2015 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mnogo su lepi .. jesu dostigli punu velicinu ili jos rastu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sub Maj 23, 2015 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tek ce dobiti lepse boje . Hranim ih zaledjenim larvama komaraca sa crvenom algom , zaledjenom maticnomartemijom , sera diskus granulat i jos cu nabaviti zive hrane Smile ubaceni su pre par dana i prodajna im je velicina do 5 cm . Mislim da mogu da porastu 8 do 10 cm . Dobro je sto zam obratio paznju prilikom kupovine ne budu iz istog legla jer mi se cini da imam vec jedan par . U ovom aq verovaatno nece doci do mresta jer je cesma tvrda sigurno . U nekom buducem periodu cu mozda da idvojim par u manji aq i tresetom i smolom smeksam i zakiselim vodu pa sta bude . Ali polako ne zurim nigde ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2015 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ја ту као нешто планирам и дођем кући и затекнем их на делу Very Happy



Link


Poslednji izmenio nesha barajevac dana Sre Maj 27, 2015 2:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Joana




Registrovan: 26 Nov 2014
Poruke: 0
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Maj 27, 2015 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je ovo vrsta ribica.Bas mi se svidjaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Maj 27, 2015 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joana ::
Koja je ovo vrsta ribica.Bas mi se svidjaju Smile


meni lici na Ramireza
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Maj 27, 2015 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mikrogeophagus altispinosus
ili Bolivian Ram


Poslednji izmenio nesa69 dana Sre Maj 27, 2015 2:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sre Maj 27, 2015 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledao sam danas ikru i ne vidim da ima propale iako nisam dodavao neke preparate ( do duse nema vise od 50 tak komada ) . Mislim da ce biti malaca . Roditelji cuvaju ikru i necu gasiti svetlo dok se ne izvale mali . Mislim da ce ih tesko sacuvati pored jos cetiri altispinoze i dve botie i ostalih riba . Nosim se mislju da ih kad proplivaju usisam crevom u neku teglu pa da ubacim u mrezastu mrestilicu i vratim nazad u akvarijum . tako bi im po meni bio najmanji stres jer ne bi menjali sredinu a bili bi zasticeni od ostalih riba . E sto se tice ishrane mislim da cu biti u problemu jer sam procitao negde da su suvise mali da krenu sa artemijom a ja se nisam nadao ovome pa nisam pravio infuzoriju ni zelenu vodu ... ima li neko neku sugestiju ili savet ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

. . :huh:. . . . . 50 ? . ?



Link


PS: Što sam ja uopšte obnavljao uputstvo za kačenje linkova sa Youtube kad niko ne čita Smile


Poslednji izmenio nesa69 dana Pet Maj 29, 2015 11:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 9:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link

нашао сам упутство за качење видеа Very Happy
Елем мали су пропливали јутрос .... и сад велика недоумица да ли да их пребацим у спољни филтер . Мислим да је немогуће иако су сјајни родитељи да их сачувају у акваријуму
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sre Jul 08, 2015 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije bas neki kvalitet snimano telefonom ali da se pohvalim novim stanovnicima (tapajosi su privremeno tu a skalari ostaju ) . aq jos uvek u kroki fazi posle godisnjeg krecem na posao . imam neke vizije kako ce izgledati .



Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Sre Jul 08, 2015 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo su ti lepi skalari. Kad porastu biće sjajno. Jedva čekam tad da ih vidim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Ned Avg 02, 2015 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skalari ce rasti u vecem aq kao i ostali stanovnici . ova tema nece vise biti aktivna jer sam poceo sa pripremama za izradu veceg akvarijuma a ovaj se prodaje . Pitanje za admine : mogu li da oglasim na forumu ? elem evo link ka novoj temi za koju se nadam da ce biti uspesnija od ove u toku koje je bilo dosta neplaniranih promblema . Evo i linka ka novoj temi
http://www.akvarijum.org/forum.....21773.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nedoumica oko rasvete 50 lit. duta Početak u akvaristici 2 Sub Maj 08, 2021 9:43 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Veći akvarijum, gomila nedoumica DejanM1980 Početak u akvaristici 31 Čet Mar 08, 2018 9:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedoumica oko filtera VusaBEJBE Filteri i pumpe 14 Uto Feb 24, 2015 9:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedoumica ExtraY Ribe 1 Uto Jan 27, 2015 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka nedoumica Laki Korali i ostali Organizmi 2 Čet Jul 24, 2014 2:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License