Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 preuredjenje akvarijuma! 60 litara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2015 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sa ovom prihranom planiram da krenem za jedno mesec dana!
dali neko ima iskustva sa njom!!!
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2015 9:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2015 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Zlatnu puzavicu imam u svakom akvarijumu, jednostavno ubaciš koren u vodu i pravi je sunđer za nitrate.
Meni se sviđa ovako akvarijum, ali ako su ramirezi prioritet, po meni to treba mnogo mračnije, senke, korenje, pečine ... Ako je cilj "community" akvarijum onda OK i ovako.
Ne koristim kanistere ali gledaj da daš prednost količini filter materijala u odnosu na protok.


pa da cilj mi je bio da ovaj tank bude community! mada planiram jedan akvarijum biotop sa tresetom u filteru gde ce voda imati onu blago zuckastu boju sa sitnom podlogom uz manje svetla i sve ostalo sto prija ovoj vrsti patuljastih ciklida.
jedno 150 litara za dva para ramova ili altispinosu koje cak vise gotivim od ramova zato sto nisu toliko zahtevni a jako su slicni!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2015 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opasno si kreuo , pratim temu Very Happy
Sviđa mi se aq , baš onako gotivski Wink Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Sre Maj 27, 2015 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala! nadam se da u startu necu imati problema
sa algama! a za posle cu videti! planiram ja tu jos nesto bilja
ali otom potom! u pripremi je jos jedan akvrijum
od 200 litara nesto malo ozbiljnije Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 12:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Seachem proizvodi su odlicni. Nemam iskustva sa njima, ali koristi ih cela Amerika, a evropski Easy Life se dosta ugleda na njih. Naoruzao si se dobro, mozda i prejako, ali polako. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala! sta ce ispasti od svega toga pokazace vreme. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na alternantheri i anubias su krenule alge!
kuku lele!sta cu???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubaci drezgu dok se malo ne isposti hranljiva podloga. Imaš EasyLife AlgExit kao sredstvo ali nije baš trajno rešenje, meni se vratile alge nakon tretmana.
Kako sam ubacio malo drezge nema ih skoro nigde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje alge? Kako izgledaju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Ubaci drezgu dok se malo ne isposti hranljiva podloga. Imaš EasyLife AlgExit kao sredstvo ali nije baš trajno rešenje, meni se vratile alge nakon tretmana.
Kako sam ubacio malo drezge nema ih skoro nigde.


brate neznam gde bih mogao ja da nadjem tu biljku!!!!

a ove preparate protiv algi izbegavam! mislim da vise moze da skodi nego sto ce pomoci!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Suncokret ::
Koje alge? Kako izgledaju?



izgleda mi kao zelena tackasta alga imam je samo na par biljaka dok je na staklu nema uopste....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je na listovima Limuna il neke druge biljke koja ima veće listova , a i manje vala , slobodno otkini te listove i baci , jer može se proširit , tako ćeš barem ublažit rast i razvoj algi .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ima je najvise na alternantheri i anubiji dok je
na limunu ima manje! dali alternanthera raste sporo
ili umereno? Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo ti stavi drezgu iliti Ceratophyllum demersum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
baylles
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2015
Poruke: 65
Lokacija: Italija Udine

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potrazicu je vec u ponedeljak! ovde je vikendom sve
zatvoreno!hvala Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 175 litara - predlozi i ideje mekses Akvarijumi 10 Pon Jul 31, 2023 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License