Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy fotkice gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 13, 2014 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam nesto mladih zenkica koje sam stavio sa strane tako da cu svakako svratiti po decake Wink

Kontam da ce i neki moji decaci porasti pa da ne dolazim prazih ruku. Neki su se poceli momciti a neke cekam da pokazu boju u repu, za sad mi deluju interesantno ali videcu sta ce ispasti kad malo porastu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 13, 2014 10:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nesa
Akvarista



Registrovan: 02 Nov 2010
Poruke: 92
Lokacija: Beograd-Smederevo

PorukaPoslao: Pet Nov 14, 2014 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma reci su suvisne uz ovakve slike,mogu zamisliti samo uzivo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i ekipe koja je kasnila na sikanje Smile i sa njima zatvaram ovaj kruug izaganja Wink Sad cekam neke malce da porastu da vidim sta sam uradio Smile

*HB yellow

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pon Dec 08, 2014 1:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepe ti ove zute Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vrh gupy.... svidja mi se mnogo... gde nabavljate ovako dobre gupy?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 7:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ackoni, sve pise u temi Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2015 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo sam preterao sa linijama, izgubio sam se nacisto.

Ono sto sam uspeo je da uvucem od zenki sa kojima sam ukrstao big dorsal fin kod muzjaka Wink A ko je nasledio taj gen? Videcemo Very Happy

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2015 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fenomenalno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Mar 15, 2015 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je jedan zanimljiv mesanac Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 15, 2015 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepi Smile, a za mesanca 5+ Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Mar 16, 2015 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo sredjeno jos par fotkica. Ovu liniju bih voleo da ocuvam, nekako. Imao sam peh sa predhodnom maticom, samo je krenla da slabi, da se krivi i da ugine. Izvadio sam njihove malce kojih je bilo jako puno, lepo su napredovali ali i oni su za dva meseca poceli da se izvrcu i umiru. Morao sam teska srca jako puno slatkih gupikica da bacim.

Nova generacija matice, prvo dame Wink

Image

Image

Pa decaci Smile

Image

Image

Image

I dalje ih je tesko slikati jer zbog svoji jakih boja tesko mogu na slici da izgledaju kao uzivo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo par slicica. Ovaj muzjak je fantastican, uzivo izgleda 100 puta lepsi nego na slici. Inace uspeo sam preko nekih zenki da uvucem tufne u rep, veliki rep i veliko ledjno peraje. Iskreno jako sam zadovoljan imam i malce pa cekam da porastu.

Image

Ovaj baja deli sa njim akvarijum i zenke Smile I on ima lepu geometriju tela Wink

Image

Image

Image

Liniju HB Black sam razbio malo sa mojom bandm HB pastel i dobio prvu geeraciju veoma zanimljivih malaca. Zenke su sve HB Black dok muzaci imaju HB telo, dorsal pastel i u repu imaju obode pastel. Dobro je imati ovakvu liniju jer je lako raditi sa HB linijama, pogotovo kad je sveza krv Wink

Image

Cuvam tequila Sunrise i Blond magetu. Posto su obe linije kod mene vec godinu dana krenuo sam da ih ukrstam medjusobo jer su slicne da bi ojacao krv i nastavio posle da ih cistim.

tequila Sunrise
Image

Blond mageta
Image

Ceka se jos koji akvarijum vise za moje ljubimce, jer je ovo na IVICI sto vec duze vreme radim. Pored ovog imam i Albino pastel liniju Smile Albino Full Red zenke nisu mogle da se oplode sa muzjacima iste vrste pa sam pustio na jednu HB Red i ona je bacila prvio okot u Albino full redu, dok joj drugi okot nije u albino varianti. Druga zenka je pomesana sa HB yellow i njen okot nije albio nakon cega je geknula. Imam jako jako zanimljiv mrest, malci su nesto Yellow a moguce je da su i full metalic Yellow, moram sestrice sto pre da odvojim od njih Wink.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Alalvera majstore cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 10:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim da cu morati da te posetim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 10:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo prelepi su:)SmileSmile ali i sve pohvale kako si uspeo da ih uslikas SmileSmileSmileSmile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License