Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vizantijsko plavo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogao je Zivkovic da napravi malo lepsi skejp na tom rostilju. Ona krmenadla u sredini mi se nekako ne uklapa Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 11:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
Mogao je Zivkovic da napravi malo lepsi skejp na tom rostilju. Ona krmenadla u sredini mi se nekako ne uklapa Very Happy



Ovom Reventonu nema šanse da pomažem oko morakog uz roštilj, još ako dođe biciklom pa mu se otvori apetit... klopa kuku meni haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne da mi se svidja rupa za stream, nego je PERFEKCIJA!
Svaka cast za ovako lep akvarijum. Ovo ce iz dana u dan biti sve lepse i lepse kako je krenulo, a potencijal je fenomenalan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Petre !
I ja se nadam da ce vremenom da preraste u lep koralni morski, tako sam i planirao !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ipak sam desni kamen morao da okrenem polozeno jel je u predhodnom stanju bio na ,,klackalici,, i nije bio stabilan.
Ubacio sam nesto korala u medjuvremnu, nesto kupio, nesto dobio, hvala dr.nzivkovicu, magu morske akvaristike, coveku koji sve zna, a nista ne čita.Jednostavno verovao sam u efekat ,,rupe,, , dugo mi je trebalo da prihvatim predlog, ali sam na kraju ipak prihvatio takvo resenje i krenuli smo u realizaciju, te ideje. Na slici se skoro i ne primecuje kad se fotografise deo za tehniku, odnosno vidi se samo displey akvarijuma, a ideja se razvila kako sakriti pumpu i skimer, tamo negde. Ubaceni su i morski puzevi i kozice s Jadrana.Ne znam dal ova crvena pecurka treba da ovako ,,leluja,, ili treba da bude priljubljena uz kamen.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 1:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma idi begaj, perfektno. Vidi molim te kako ova mala rasveta dobro pokriva dno akvarijuma. LED je cudo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo si to spakovao.Sad samo prati reakcije korala i reaguj po potrebi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Maj 30, 2015 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veceras smo pretumbavali kamenje, ovo je prvobitna varijanta ili jedna od mnogih...

Image

A ovo je trenutna varijanta akvarijuma, i svi predlozi i sugestije su dobrodosli sto se tice poredjanog kamenja..

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi to razbijao kamenje ?
Sto se tice skejpa ... znam jednu osobu koja voli da kvasi ruke u morskoj vodi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na neki nacin ,,razbijao,, pajser, sekira i mac !
Kako ti se cini, da li je po tebi moglu drugacije ili bi ti mozda nesto menjao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video si moje slike mnogobrojnih kombinacija kamenja ( mislim da ih je bilo 22 kombinacije, a moglo je jos Smile . Na kraju je tamo neka 102 kombinacija uradjena.
Bitno je da ima protok oko kamenja, da moze korali da se redjaju i da ribe imaju skroviste. Mora uzivo da se pogleda sa svih strana.
One kokice sada dobro dodju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto kaze Nikuro, bitno je da imas protok svuda oko i ispod kamenja. Bilo bi zdravije da odmaknes kamenje malo od zadnjeg zida zbog toga, iako smo svi nekako navikli da u slatkoj vodi naslanjamo sve na pozadinu. Smile
Ja evo poceo da naslanjam i u velikom morskom, ali sam ubacio jos dve pumpe iza tog kamenja da bih imao cirkulaciju i iza.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 9:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A nekako se uvek bolji skejp napravi kads se kamenje nasloni na zadnje staklo Wink .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 9:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedino da stavim rasprsivac Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 12:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rasprsivac vazduha van skimera ... u akvarijumu ?! Mislim da ti to nije nikako pametno. Sta kazu stariji morski vukovi ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Bromotimol plavo Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Avg 25, 2017 9:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Didiplis diandra, Tropica i Bromotimo... Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 06, 2016 6:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem Bromotimol plavo Gangster Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Feb 03, 2016 8:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavo svetlo alokin Uradi Sam (DIY) 20 Ned Nov 14, 2010 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License