Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Štukice živorodne - ima li ih gde? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rendzy79




Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 2
Lokacija: Žarkovo

PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2015 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada sam poočinjala pre tri godine fino sam "zapatila" ove predivne ribice. Pomogao mi čovek ali sam sela u auto i otišla po njih u Banat. Ukoliko se prepozna, hvala mu mnogo. Lepo jato od 7-8 krupnih ženki i jedan "baja2 koji je to "kontrolisao. Zaljubila sam se u te ribe...Ali..
Onda sam nabavila agresivnog mužjaka radi osvežavanja "krvi". Uništio mi je, ubio 4 ženke pred okot....druge mužjake jednog po jednog za par dana. Tuga. Sve ih sredio. Nema ih od tada po radnjama...Iskreno razočarano, i nisam ih tražila godinu i po temeljno, do evo sad, ovde preko foruma. Ima li ih u Beogradu? Novom sadu? Nije hitno, nije onako da ih moram imati po svaku cenu ali obradovao bi me info..da krenem sa promenom vrsta od njih recimo...
Hvala. Kata
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2015 11:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 8:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima ih u Novom Sadu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Tajchili
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2014
Poruke: 135
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U jednoj radnji na Novom Beogradu ih je bilo pre oko mesec dana, ali mi vlasnici kažu da je to bila neka posebna tura i da je malo teže do njih....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License