Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Identifikacija riba Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribe slucajno zavrsile kod mene, za ovu zutu mislim da je karleus ali nisam siguran za ovu drugu, tanganjiku mogu i da prepoznam nesto ali malawi mi je totalni rebus.

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mada vise nisam siguran ni za ovu zutu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

labidochromis hongi i labidochromis caeruleus !
samo jedno pitanje :dali ovaj zuti ima crvene oci ? ne vidi se bas najbolje od blica .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

P.S.
ako ima crvene oci onda je albino L.Caeruleus a to opravdava to sto se nevidi karakteristicna crna crta na ledjnom Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne uspevam bolje da uslikam, oci su tamno crvene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imao sam I hongije I karleuse, moje misljenje je da su super ribe. hongiji mi se razmnozavali kao ludi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribe su slucajno zavrsile kod mene , ne planiram da ih cuvam, uskoro idu na oglase.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zašto se riba razboli? LouzaWeah Bolest 3 Pon Apr 26, 2021 8:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License