Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi akvarijum za podmladak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Maj 24, 2015 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo uskoro ce biti gotov novi 60litras za podmladak - u pocetku, a posle mozda ispadne i nesto lepse, ima lepe dimenzije, danas sam ga zalepio, oko 60x30x35, znaci malo je plitak, ali malo siri, lepo mu leze panjevi pako da ce tako nesto sigurno ici unutra... Filter neznam koji da stavim, imam potopne filter pumpe, jedna od 500l eheim za koju mislim da je prejaka, pogotovo sto bi sabila svu mladj u sundjer, a druga potopna pumpa Aquael nekih 300l sa potenciometrom...
Jedini problem koji imam je sto cu najverovatnije morati da stavim neko ojacanje iako je staklo 6mm, dosao komsija (stari akvarista) da mi skrati stakla jer je bio ostecen, jer nisam smeo ja da ga secem jer je bas staro staklo, i malo krto za secenje, on mi lepo iseko i ja nanesem silikon na sve stranice i kad ga sklopim vidim da mi je jednu stranicu iseko ukoso, tako da sam mogao da biram gde hocu zazor, dali pri dnu ili pri vrhu, pa sam vodjen logikom izabrao da je pri vrhu, pa mogu staviti ojacanje, jer je zazor nekih 2mm pri vrhu i na dole se smanjuje, ja sam ga napunio silikonom i lepo nalio tu ivicu, ali se nekako cimam...
E sad ako neko ima neki savet neka predlozi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 24, 2015 12:16 am Snimi Poruku Nazad na vrh

eskadrilac
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2013
Poruke: 39
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj neku sliku da vidimo o cemu se tacno radi, lakse je...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bih zazor stavio dole da bi mogao da vuce prljavstinu bolje ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 12:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze, zazor je na spoju stranica... ne na filteru, kapiras? Ukrivo iseceno staklo... slikacu pa cu da okacim... moram da nadjem staklo pa da stavim neko ojacanje odozgo pa ce onda mozda drzati... Jer rukom kad mrdam stranice, stranica bocna radi oko 2,3mm i to samo na spoju, tako da ga cenim da silikon pod pritiskom nece izdrzati...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License