Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Click - Help: Problem sa pet shopovima... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Sep 07, 2010 10:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Isto ti je i kod mene u Shopovima .... moras da upoznas i tu razliku izmedju onih koji drze ribe iz zadovoljstva i onih koji pokusavaju ili zive od toga ... razlika je velika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 07, 2010 10:54 am Snimi Poruku Nazad na vrh

LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam pre neki dan bio u Pet Centru na NBG, i nisam nesto preterano zadovoljan... Bilo je i uginulih ribica, i par nekih sa odgrizenim repovima koje su jadne stajale naslonjene na staklo.... Izbor je relativno ok, ali mi se cinilo da dosta ribica ima iskrzane repove i peraja, pa bas i nisam najsigurniji oko kvaliteta. Mada imajte na umu da sam pocetnik, pa ko zna... Ima li neko iskustva sa istim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od izgrizenih i iskrzanih repova bezi kao djavo od krsta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ribica ima izgrizen rep velika je verovatnoca da takva riba oboli od neke bolesti i ugine ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno, bakterije, los karantin, stres, svasta....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

LothlorienBg ::
Ja sam pre neki dan bio u Pet Centru na NBG, i nisam nesto preterano zadovoljan... Bilo je i uginulih ribica, i par nekih sa odgrizenim repovima koje su jadne stajale naslonjene na staklo.... Izbor je relativno ok, ali mi se cinilo da dosta ribica ima iskrzane repove i peraja, pa bas i nisam najsigurniji oko kvaliteta. Mada imajte na umu da sam pocetnik, pa ko zna... Ima li neko iskustva sa istim?


To si video u karantinskim akvarijumima koje tamo imaju, ima ih 3, 4 komada, odvajaju lose ribice da se nebi ostale zarazile.... Samo su cene velike.
Ali Labeo, nemogu da poverujem da bas u celoj mitrovici nema nijedna zdrava ribica, ne vade ih iz petrohemije pa da su sve mutirale Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jbg, nemoj da preterujes, pricao sam o tome da su vlasnici i radnici nemarni i rade ofrlje... imas moje postove od ranije, nema spomenute ribe sa tri oka Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fricky`88 ::
LothlorienBg ::
Ja sam pre neki dan bio u Pet Centru na NBG, i nisam nesto preterano zadovoljan... Bilo je i uginulih ribica, i par nekih sa odgrizenim repovima koje su jadne stajale naslonjene na staklo.... Izbor je relativno ok, ali mi se cinilo da dosta ribica ima iskrzane repove i peraja, pa bas i nisam najsigurniji oko kvaliteta. Mada imajte na umu da sam pocetnik, pa ko zna... Ima li neko iskustva sa istim?


To si video u karantinskim akvarijumima koje tamo imaju, ima ih 3, 4 komada, odvajaju lose ribice da se nebi ostale zarazile.... Samo su cene velike.
Ali Labeo, nemogu da poverujem da bas u celoj mitrovici nema nijedna zdrava ribica, ne vade ih iz petrohemije pa da su sve mutirale Smile


Nije bio karantin. Te u karantinu si bile oznacene, tj akvarijumi su bili oznaceni. Ovih par sto sam video je bilo u akvarijumima sa gomilom nekih ribica. Uzgred zar so ono visoke cene? Vecina ribica je oko 100 din?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo kako bilo, ja redovno obilazim skoro sve pet šopove na širem području grada Beograda i Pančeva i mogu odgovorno da potvrdim da je na ovom području Pet centar na Novom Beogradu jedini prodajni objekat ove vrste koji ima karantinske akvarijume. Jednom sam hteo da kupim ribicu iz karantinskog akvarijuma kod njih, molio prodavca, da mi proda na moju odgovornost i čovek nije pristao. Ipak oni vode računa o poštovanju propisa. U drugim radnjama nema ni jednog karantinskog akvarijuma. Uđem tako u jednu drugu radnju i pitam da li imaju ancistruse, a prodavačica kaže da ribice stižu sutra, pa da sutra dođem da kupim, dok se ne rasprodaju. Pitam se samo da li ih ikako drže u karantinu? Naravno da ne!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci u poredjenju sa druigm shopovima, oni su super? Hvala na podeljenom iskustvu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License