Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li je moja Ksifo ribica skotna Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Igor2323
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Okt 2014
Poruke: 4
Lokacija: Novi Banovci

PorukaPoslao: Čet Jun 04, 2015 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinite to pravim novu temu, ali me jako zanima da li je Ksifo ribica skotna i da li ce se omrestiti? ja sam je stavio u mrestilicu?

Evo slika, nadam se odgovoru Smile


Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 04, 2015 2:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Čet Jun 04, 2015 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste, ako imaš manji akvarijum izdvoji je tamo, biće joj bolje nego u kotilici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 04, 2015 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste okotice ti se za koji dan poslusaj crvic-a
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor2323
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Okt 2014
Poruke: 4
Lokacija: Novi Banovci

PorukaPoslao: Čet Jun 04, 2015 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno, a ja sam je vec izdvojio u kotilicu, danas je kupio i odmah stavio u nju. Nemam manji akvarijum nazalost, taj jedan veliki od 180. litara. U kotilici cu morati da je drzim i cim se omresti da je vadim napolje, da mi tu malci ostanu Smile dok ne porastu, jer ne smem da ih pustam u akvarijum sa skalarima, botijama i ostalim ribicama Smile

Ja se nadam da ce se za koji dan omrestiti Smile Cime da hranim male ribice? jel mogu da izmrvim onu lisnatu hranu ili da im izmrvim tetra diskus?

Hvala puno na informacijama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Jun 05, 2015 6:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam pomesao tetra diskus i sera vipan listice i sve usitnio sa teglom, jedno pola sata valjanja dok se nije pretvorilo u prah. Sa time sam hranio bebe koralnih platika i lepo su napredovale, tako da mozes slobodno to ako nemas nista drugo. Preporucuju artemiju ali ja nisam znao da spremim a kamo li da nadjem u mom gradu, pa sam i sa ovom hranom bio zadovoljan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License