Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Golden ramirezi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 17, 2009 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skoro sam ih uslikao u jednoj prodavnici i izgledaju stvarno predivno. Izuzetno me je privukla njihova boja . E sad ,zaboravih da zapamtim kako se zovu pa sam nesto pretrazivao po netu i predpostavljam da su Golden ramirezi .

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 17, 2009 11:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2009 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i nekih kao plavih.

[youtube:c44f36b889]http://www.youtube.com/v/KsOlAx_vhuA[/youtube:c44f36b889]

A evo i tih zlatnih ramireza.

Image

Meni je onaj klasican tip ipak mnogo lepsi mada su i ovi interesantni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Nov 19, 2009 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za ove vamo bi se slozio da su interesantni,al za balon ramireze koje sam video u rumi nemogu reci da su nimalo interesantni, grozim se mucenju i ispitivanjim i ukrstanjima na ribicama... kad budem isao za rumu, slikacu vam, ili cu sad ako budem imao vremena potraziti po netu slike ako imaju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 19, 2009 8:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ti balon ramirezi bas gadno izgledaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ramirezi za kozice ili biljke Salvatoree Razmena 0 Ned Apr 11, 2021 6:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RAMOVI ;) Microgeophagus ramirezi cvijo Američki ciklidi 4 Čet Maj 30, 2019 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakadu apistograme i ramirezi? Slepi_Putnik Američki ciklidi 14 Sub Apr 13, 2019 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka microgeophagus ramirezi djole-80 Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jun 10, 2017 9:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ramirezi Dare021 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 11, 2017 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License