Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mali akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 28, 2015 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja sam bio ubedjen da se stranice lepe na dno:-) jel to pogresno? Krace stranice leze na dno a izmedju duzih stranica. Pa ja sam lud..'' Il sam ja lud a ceo svet nije lud ili ceo svet je lud a ja nisam lud'' sto bi rekao Cvarkov iz drzavnog posla..eheh J vise neznam ko je u pravu.. Eheh jel se lepe na dno ili oko dna ili polapola ili.. Jel na dno greska?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jun 28, 2015 9:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jun 28, 2015 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije greska ali je pravilo da se lepe oko dna. Mislim, nije greska za tako mali akvarijum Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oputi se ccmuva, nemas frke sa tim dimenzijama, ja sam sam ulepio 10 takvih sa 4mm staklom i svi su zivi jos uvek... mla je to litraza, nema tu opterecenja, ja sam cak lepio sa 3mm staklom 50x20x25 dsv nije bilo frke, i da pravilnije je lepljenje oko dna Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra, danas onda pravim jos jedan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License