Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beorol aquarium silikon Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Još ništa...sve je na svom mestu. Ne znam kakva je situacija kod drugara kojima sam radio. Valjda drži i tamo, niko se nije žalio Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 4:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Uto Jun 30, 2015 5:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene drzi nesto preko 200 litra, ove manje da ne spominjem.
Skidao sam ojacanja lepljena pre par meseci, zilet ga sece kao kroz puter.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VusaBEJBE
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2014
Poruke: 62
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Jun 30, 2015 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

120*30*40 6mn staklo - beorol drži vodu.
Inače, prodavac u farbari mi je reko da su ceresit i beorol bukvalno isti silikoni, mislim da se i pune u istoj fabrici...
Inače, u Nišu je teško da se nađe kvalitetniji silikon za akvarijume (bukvalno sam SVE radnje obišo), svi kažu da im se ne isplati da ih uzimaju jer imaju osetljiv rok trajanja i onda ih više bace nego prodaju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 30, 2015 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisu isti. Lepio sa oba silikona i ima razlike. Po meni, za sada je Beorol bolji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
blagojee
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Sep 2014
Poruke: 3
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Jun 30, 2015 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovanje svima,
nov sam na forumu ali i u ovom prelepom hobiju, pa me interesuje koji mi silikon preporucujete za 120*40*45 i koliko tuba je potrebno za isti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Jul 01, 2015 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se lepi samo osnova sa gornjim lajsnama onda su dve tube dovoljne. Ako idu gornja i donja ojacanja, onda mozda, ali mozda zatreba i treca. U principu dve bi trebale da zalepe sve planirano ako majstor zna sta radi.
Koji silikon ? Ako mozes do Saudala, onda ti njega preporucujem. Ako ne, na drugo mesto Beorol, pa TKK.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Need Help With Aquarium Fish Tank johnmuller Akvarijumi 2 Sre Sep 25, 2019 12:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubijanje dosade - Biotop Aquarium sim... Peku Razno 0 Sub Jul 27, 2019 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Silikon za akvarijum Dule.lb Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jan 12, 2019 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biotope Aquarium Design Contest 2018 Musyupick Obaveštenja 1 Čet Sep 06, 2018 8:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NEW Aquarium Mirche01 Akvarijumi 7 Sre Mar 14, 2018 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License