Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 neuspjela artemija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Pet Jul 24, 2015 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim za pomoc. Kupila sa kesicu sera artemie mix i posto imam samo 5 malih ribica stavila sam u pola litre 1/4 kesice a u kesici je i sol. Nazalost ni nakon dva dana u vodi su mi samo bijele tackice. Naravno voda,okrenuta flasa i aerizacija u flasi.Prvo su mi bile guste tackice svuda po vodi a sada nema nista. Voda je sobne temperature oko 25/6 stepeni. Moze prijedlog kako da uspije.
I kako onda uopce nahvatati aretmiu i nahraniti malce?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 24, 2015 6:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Pet Jul 24, 2015 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao prvo,ta kupovna artemija u kesicama nije nizašta..
kupi artemiju u rifuzi (možeš je naći kod malo jačih odgajivača ako su voljni da prodaju...)
ako ne nađeš nikoga ,uputiću te na pp gde da tražiš
za tako malo riba..flaša ,vazduh,ravna supena kašičica soli i tek na vrh kašičice artemije..

kad se izlegne artemija,isključim pumpu i nakon 20 min artemiju procedim kroz gustu gazu ili vadim slamčicom po malo..


Poslednji izmenio nesa69 dana Pet Jul 24, 2015 11:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: PRAVILNIK: Ne citiraj post iznad tvog
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Pet Jul 24, 2015 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao prvo,ta kupovna artemija u kesicama nije nizašta..
kupi artemiju u rifuzi (možeš je naći kod malo jačih odgajivača ako su voljni da prodaju...)
ako ne nađeš nikoga ,uputiću te na pp gde da tražiš
za tako malo riba..flaša ,vazduh,ravna supena kašičica soli i tek na vrh kašičice artemije..

kad se izlegne artemija,isključim pumpu i nakon 20 min artemiju procedim kroz gustu gazu ili vadim slamčicom po malo..[/quote]

Nazalost apsolutno nikakve druge artemije nema za kupiti kod nas. Ja sam iz Sarajeva. Bila sam tako sretna kad sam i ovu nasla. Imam samo tri cetiri zoo shopa koji rade s akvarijskim materijalom i samo u jednom ova artemija. Ja bih najradije onu gotovu....ali nema Sad


Poslednji izmenio nesa69 dana Pet Jul 24, 2015 11:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: PRAVILNIK: Ne citiraj post iznad tvog
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Pet Jul 24, 2015 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao prvo,ta kupovna artemija u kesicama nije nizašta..
kupi artemiju u rifuzi (možeš je naći kod malo jačih odgajivača ako su voljni da prodaju...)
ako ne nađeš nikoga ,uputiću te na pp gde da tražiš
za tako malo riba..flaša ,vazduh,ravna supena kašičica soli i tek na vrh kašičice artemije..

kad se izlegne artemija,isključim pumpu i nakon 20 min artemiju procedim kroz gustu gazu ili vadim slamčicom po malo..[/quote]

Nazalost apsolutno nikakve druge artemije nema za kupiti kod nas. Ja sam iz Sarajeva. Bila sam tako sretna kad sam i ovu
nasla. Imam samo tri cetiri zoo shopa koji rade s akvarijskim materijalom i samo u jednom ova artemija. Ja bih najradije onu gotovu....ali nema Sad[/quote]

I da li da bacam ovu ili da jos cekam da se izlegu? Drugi dan je veceras....


Poslednji izmenio nesa69 dana Pet Jul 24, 2015 11:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: PRAVILNIK: Ne citiraj post iznad tvog
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Artemija i mali coridorasi. Betmen Ishrana 1 Uto Sep 12, 2017 12:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Artemija Stefan062 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 13, 2017 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka artemija salina-rinfuz gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Čet Nov 05, 2015 3:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka artemija --hitno Dare021 Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Nov 19, 2014 12:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Artemija drinabb Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 11, 2014 2:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License