Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mali biljni transformers Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Jul 26, 2015 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje imas osvetljenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 26, 2015 5:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Ned Jul 26, 2015 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

štedljivu samo. od 20 vati. Ali koliko vidim bilje raste odlično, mislim da je za moju veličinu akvarijuma dobro. Limun je malo bušan, al to su puževi krivi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pon Jul 27, 2015 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze na pp, gde si nabavljao sekirice. Svidja mi se izbor stanovnika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Pon Jul 27, 2015 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala nazzia. Stiže na PP.

Inače tu su i 3 otocinklusa, ali se kriju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Ned Avg 02, 2015 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Konačno sam nabavio par apistogramma borellii koje su od starta trebale da budu ,,glavne'' ribe u akv.

Par je mlad i mogu vam reći ženka je znatno hrabrija od mužjaka, mada, danas im je treći dan kod mene i već su se oboje odomaćili.
Takođe još da podelim sa vama sreću što su mi nakon 15ak dana skrivanja od momenta kupovine 3 otocinklusa danas ponovo proplivala akvarijumom i počala da jedu.

Mužjak

Image

Oboje


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Pon Avg 03, 2015 12:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cini mi se da ce apistograme da ti potamane kozice ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Pon Avg 03, 2015 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Igor1980 ::
cini mi se da ce apistograme da ti potamane kozice ....


E, druže I ja sam dosta o tome razmišljao. Na netu sam gledao nekoliko snimaka akvarijuma sa ovim apistogramama I kozicama. Pitao sam tog lika koji je objavio snimak, kaže ponekad su po neku bebu kozicu pojele, a velike nikad nisu dirale. A njegov akv je ima mnogo manje biljaka od mog.
Takođe, ovde na forumu iskustva su različita, par kolega akvarista ima čak kozice sa ramirezima.

U svakom slučaju, videćemo kod porastu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pet Avg 07, 2015 11:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze, protivno prvom utisku, AQ mi se jako dopada, vidi se napredak u odnosu na prve slike! Narocito ako se uzme u obzir litraza koja ti je na raspolaganju Smile

Veoma neobican izbor stanovnika, mada to nista ne znaci, nadam se da ce se lepo slagatai.

Samo jedino nisam siguran za Otoa, oni porastu bas veliki, a ti imas tri u dosta skromnoj litrazi, mislim da bi mogao da ih zamenis za neke druge ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 07, 2015 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bratislave,
koliko to otocinklusi porastu?Da ih nisi pobrkao sa nekim drugim ribama?
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Pet Avg 07, 2015 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bratislave hvala mnogo. Za sada se savršeno slažu i trenutno su gospodari u akvarijumu rodostomusi, malo podsećaju na pirane kad jedu haha

Mislim da je Flojd u pravu, verovatno si mislio na plekoe ili tako nešto. Otocinklusi su najmanji algari koje znam, zbog toga sam ih i uzeo. Kažu i najvredniji, al to još nisu dokazali Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pet Avg 07, 2015 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Momci, moja greska prebacio sam se na Torokatuma Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Pon Avg 10, 2015 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo kako u celini sad izgleda. Ubrzano 4 puta da ne smori Smile

Snimak je malo jadan, sorry. urlanje


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2015 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update, akvarijum se pretvorio u džuglu Smile


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2015 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koji je ovo pijesak ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2015 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

običan, sitan, samo sam ga prokuvao. Uzao sa Ade Huje. Inače biljke jesu nezahtevne, ali osim peska nemam nikakvu hranljivu podlogu i samo sam možda mesec dana početkom godine dodavao profito i to je sve. ne dodajem ni co2.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljni AQ 300 l dulemali99 Razno 29 Pet Nov 04, 2022 5:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali ancistrusi Ascaron Razmena 2 Pet Sep 30, 2022 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali discusi Onix21 Tražnja 0 Ned Feb 13, 2022 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljni 35, 125, 240 ivan_91 Akvarijumi 19 Pon Nov 22, 2021 4:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License