Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pomagajte drugovi ancitrusi poludeli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
draganmino
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Maj 2015
Poruke: 5

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 9:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidio sam sve o ancitrusima ali ovam moj par nije normalal
uradio sam sve kako kazete ali bacila je ikru van
sta da radim pomoc Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 9:44 am Snimi Poruku Nazad na vrh

draganmino
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Maj 2015
Poruke: 5

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 9:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

draganmino ::
vidio sam sve o ancitrusima ali ovam moj par nije normalal
uradio sam sve kako kazete ali bacila je ikru van
sta da radim pomoc Embarassed

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ništa,
ako nemaš drugih ribe u akvarijumu sem ancitrusa ,izleći će se...

ne diraj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
draganmino
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Maj 2015
Poruke: 5

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema drugih riba ali zasto nisu unutra kako da vidim dali je ikra oplodzena hvala puno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

desava se to Very Happy
Meni se desilo na prvom mrestu Very Happy haha
Verovatno se zenka osetila sigurnijom tu nego u cupu,kokosu ili gde vec Very Happy
Izleci ce se sigurno, ako je muzijak odradio posao kako treba Very Happy

Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xaxa, pa valjda oni sami znaju gde im odgovara Very Happy cesto se desava da ribe same izaberu najpogodnije mesto, ancistrusi su kod mene pored kokosa i kamenja ipak birali stranicu od potopne pumpe, a nisu bili sami u akv. muzjak ce ih cuvati, ako je oplodjena, i kad se budu izlegli mali Smile srecno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thunderbeast
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2012
Poruke: 136
Lokacija: Beograd-Vozdovac(Stepa Stepanovic)

PorukaPoslao: Pet Jul 31, 2015 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neko voli na plazi , a neko u krevetu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
draganmino
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Maj 2015
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pet Jul 31, 2015 9:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

drugovi hvala puno videcemo dali je muskarac obavio svoj posao za koji dan videcemo rezultat Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Jul 31, 2015 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad sam video naslov teme, pomislio sam da su izasli iz akvarijuma i ubili ti nekog ukucanina...
Nemas oko cega da brines, ja niti imam kokos, niti imam zaseban akvarijum za njih, niti uopste znam kada i da li se uopste mreste, pa opet ponekad vidim po kojeg malca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Jul 31, 2015 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
Kad sam video naslov teme, pomislio sam da su izasli iz akvarijuma i ubili ti nekog ukucanina...
Nemas oko cega da brines, ja niti imam kokos, niti imam zaseban akvarijum za njih, niti uopste znam kada i da li se uopste mreste, pa opet ponekad vidim po kojeg malca.


Dok ne pojedu zmije, sve u redu! smeh Laughing
Btw, moji imaju kokos, ali vole kod prelivne cevi. Very Happy
Nece covek da zive gde treba, nego gde mu zena kaze! smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrusi jedu red moor panj fudokan Ribe 2 Sre Nov 10, 2021 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancitrusi NS Saša88 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Dec 30, 2018 2:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ancitrusi 2cm do 5cm Voja85 Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Nov 08, 2018 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ancitrusi Crna Gora - Podgorica FEK@ Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Dec 18, 2016 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancitrusi djuraa Arhiva Malih Oglasa 2 Pet Mar 18, 2016 10:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License