Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolesne ribice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
G Lana
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Jan 2015
Poruke: 3
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Jul 28, 2015 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam gupije, 4 neonke,2 zenke borca,ancitrusa,3 ksifo i 4 crna molija u akvarijumu od 65 litara.Od juce su po ancitrusu neke bijele tackice meni izgleda kao da mu je koza pojedena.Rep mu je skupljen.Temperatura je obicno oko 35 stepeni.U drugom akvarijumu imam male gupije.Najveci od njih je imao uvucen stomak a sad ga nema mislim da je uginuo.Uginulo mi je dosta ribica valjda zbog vrucine.Dva mala gupija leze na dnu i ne pomjeraju se.cini mi se da danas ima manje tackica na ancitrusu nego juce.Za ancitrusa nisam nista nasla na internetu.Zna li neko od cega su te tackice???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 28, 2015 11:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 29, 2015 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

35 stepeni?!?!

Skuvace ti se ribice! Hladi tu vodu hitno!

Kakav filter imas? Ako imas spoljasnji stavi ledene kocke u njega, ne preteruj neko po nekoliko komada dok se ne otope. Ne treba sada ribe da odjednom dobiju temepraturni shok.
Prati temperaturu, spusti je obavezno makar ispod 30 stepeni. Pozeljno na 28 ako mozes.

Ako nemas spoljasnji filter stavi zaledjenu ili dobro rashladjenu flasicu vode u akvarijum.

Ukljuci vazdusnu pumpu na maksimum da poveca kolicinu kiseonika. Ugasi svetlo ili ga udalji da ne greje vodu...

Ponavljam, nikako nemoj odmah da sipas ogromnu kolicinu ledene vode, shokiraces ih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Jul 29, 2015 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukratko:
http://www.akvarijum.org/forum.....t9390.html
Malo opširnije:
http://www.akvarijum.org/forum.....19758.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
G Lana
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Jan 2015
Poruke: 3
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ancitrus je umro juce.Imao je neke rane.Imam potopnu filter pumpu Atman.Svjetlo ne palim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Jul 31, 2015 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mrzi te da pročitaš ovih par redova sa navedenih linkova?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License