Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pumpa za fontanu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pon Avg 03, 2015 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebna mi je pomoc oko izbora pumpe za fontanu. Fontana je zamisljena sa jezercetom i sad pumpa treba da od jezerceta odvede vodu jedno 7m i 1m u visinu da bi sa kamenja padala voda pa preko recice isla u jezerce znaci pumpa treba da baca vodu 7 m po ravnom i onda 1m u visinu. Sta i kako jel ima neko iskustva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 03, 2015 3:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Avg 03, 2015 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

druze, ovako...od akvarijuma do bureta sa vodom imam nekih 10-tak metara i u vis nekih metar i po, tu mi posao zavrsava ATMAN A-105, po specifikaciji treba i bolji protok da bude, ovako je neki osrednji protok vode, za mene zadovoljavajuci, nadam se da sam pomogao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Avg 03, 2015 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sredi ti izolaciju na kuci, lako ces za fontanu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Avg 04, 2015 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon@covek nije pitao za izolaciuju na kuci ( privatne teme vodite na nekom chatu, sms, mobil calls,skype, massenger....) xexexe

Samo polako, radice sve , samo da vrti vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Avg 04, 2015 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

heheheheeh izolacija gotova a fontana je kod zene heheheheheheh

senkasenkasenka hvala na pomoci pogledacu i razmisliti.

Shone Pa sta ti mislis koju da uzmem ili i ti podrzavas ATMAN A-105
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 04, 2015 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi kakvi su ti zahtevi, AT 105 ima prilično jak protok ali rapidno opada povećanjem visine i kao i svaki drugi kinez, posle vrlo kratkog vremenskog perioda mu drastično opadne kapacitet. Postoje pumpe za vrtna jezerca koje su masivne i imaj sve potrebne predispozicije da guraju vodu na tu visinu i daljinu. Atmanove pumpice su više za klasičan preliv bez podizanja i prebacivanja na daljinu. Pokušaj da izbunariš na nekom buvljaku ili oglasima nešto slično ovome:

Image
Jedino ovakva pumpa (ovaj tip, ne marka) ti garantuje pouzdan rad.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Avg 04, 2015 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hmmm hvala znaci pre vrucine u setnju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Avg 13, 2015 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Projekat uspesno zavrsen pumpu koju sam kupio u uradi sam je obicna pumpa za prljavu vodu od 400w placena oko 5000 din i radi vise nego dobro posao i jedna u bazencicu atman 104 za efekat pecurke al vidite slike sve govore sad trreba da nadjem sarancice za jezerce


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Avg 13, 2015 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u planu je mostic preko recice u narednih nekoliko dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Avg 13, 2015 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sjajno... prelepo je!! svaja cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Avg 13, 2015 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I vodenicu obavezno, klopatanje je neprocenjivo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Avg 13, 2015 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako lepo si ovo napravio, a sad 'ladi pivo. Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Avg 13, 2015 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,hvala drugari drago mi je da vam se svidja,a za pivo uvek SmileSmileSmile ako neko ima sarane viska neka se javi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Avg 13, 2015 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hmmm vodenica jeste neprocenjivo samo da ubedim lepsu polovinu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Avg 14, 2015 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sumi ::
hmmm vodenica jeste neprocenjivo samo da ubedim lepsu polovinu Smile



A još ako i ražanj može da vrti....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potapajuca pumpa Mister_Tetris Filteri i pumpe 1 Ned Avg 08, 2021 10:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crkla pumpa a rezerve nema cyanogen Filteri i pumpe 1 Sub Apr 11, 2020 6:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License