Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potrebno Dragon Stone ili Seiryu Stone Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Avg 03, 2015 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebno mi svega par komada - sitnijih, povrsina aq je 35x20 - polukruzno, tako da mi treba 3-4kom manjih, dimenzija nekih 10x5cm !!!

Image

Image

Ponude na pp saljite


Poslednji izmenio nebojsa.85 dana Uto Avg 04, 2015 9:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 03, 2015 3:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Avg 05, 2015 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je moguce da niko nema 3-4 mala komada? daj ponudite bilo kakav kamen, da ne narucujem za dzbe, bolje nekom od vas da platim nego da narucujem... ajde ljudi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Alunocare OB i firefish dragon blood nickname Tražnja 0 Čet Sep 01, 2022 4:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POTREBNO - Echinodorus quadricostatus... Bombadil Tražnja 0 Pet Sep 25, 2020 8:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda - Seiryu stone i RedMoor Wood Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Feb 09, 2020 3:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno zelenilo Peku Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 23, 2019 7:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dragon-Scape Tajson Akvarijumi 3 Čet Maj 16, 2019 7:00 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License