Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Friskies multifloc hrana za zlatne Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Čet Avg 06, 2015 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
da li neko ima iskustva sa ovom hranom za zlatne ribice Friskies multifloc hrana za zlatne. Danas sam naisla na poveliko pakovanje i kupila. Cini mi se da je dosta krupnija od prosle koju sam imala.Da li velicina listica igra ulogu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 06, 2015 5:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan98
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2015
Poruke: 16
Lokacija: Stalac

PorukaPoslao: Pet Avg 07, 2015 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice zlatnih ribica moje misljenje koje se u praksi pokazalo kao tacno glasi da glavnu ulogu ima raznovrsnost ishrane. Moje zlatne ribice hranim sa Tetra Diskus , Tetra phill sa c vitaminima i osalim, elem zlatne ribice su kako ce se vecina sloziti kao ``prasici`` jedu svu hranu. Koliko zlatnih imas? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Sre Avg 12, 2015 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Milan98 ::
Sto se tice zlatnih ribica moje misljenje koje se u praksi pokazalo kao tacno glasi da glavnu ulogu ima raznovrsnost ishrane. Moje zlatne ribice hranim sa Tetra Diskus , Tetra phill sa c vitaminima i osalim, elem zlatne ribice su kako ce se vecina sloziti kao ``prasici`` jedu svu hranu. Koliko zlatnih imas? Smile


Pet zlatnih, dva ancija i tri velika corija i trenutno sest malaca corica u 120 l (malci u filteru). Inace im jos dajem tikvicu koju obozavaju i grasak koji pojedu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko zlatne ribice Maki_83 Početak u akvaristici 9 Pon Jul 27, 2020 11:01 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana koja nije original Hulk Ishrana 11 Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License