Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vrtno jezerce Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 07, 2010 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo nekoliko video snimaka kako to kod nekih izgleda pa mozda nekog inspirisu i umesto baste naprave jezero Very Happy


Link



Link



Link



Link



Link



Link


Poslednji izmenio Bojan dana Uto Jun 10, 2014 6:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 07, 2010 12:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Ned Mar 07, 2010 12:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast to imam u planu da napravim cim krene prolece i lepse vreme ovo ce biti odlicno da pokupim malo njihovog zanata
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2015 9:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu, ovde cu pridruziti i moj snimak koji je nastao ovog vikenda tj. hteli smo da napravimo malu fontanicu-jezerce a da ne kosta nesto mnogo i ujedno da ukrasim dvoriste. Smile

Bice tu jos dodataka i nekih ispravki-prepravki ali evo jos jedne ideje kako se moze iskoristiti nesto sto vise nema svoju primarnu namenu. Smile


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2015 9:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Da ne otvaram novu temu, ovde cu pridruziti i moj snimak koji je nastao ovog vikenda tj. hteli smo da napravimo malu fontanicu-jezerce a da ne kosta nesto mnogo i ujedno da ukrasim dvoriste. Smile

Bice tu jos dodataka i nekih ispravki-prepravki ali evo jos jedne ideje kako se moze iskoristiti nesto sto vise nema svoju primarnu namenu. Smile


Link


Jednostavno lepo ovo moze za jedno popodne da se zavrsi Smile extra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2015 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra odradjeno Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ekvkg
Akvarista



Registrovan: 21 Avg 2014
Poruke: 24
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Avg 20, 2015 5:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene samo zanima kako se resiti zaba...? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Avg 20, 2015 8:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nabavi rodu ili caplju neku...Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 20, 2015 9:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili zmiju od reventona. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stefanpodgorica
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2014
Poruke: 75

PorukaPoslao: Čet Dec 03, 2015 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ekvkg ::
Mene samo zanima kako se resiti zaba...? Smile


Ja sam imao taj problem sa zaba cijelo ljeto,do te mjere da sam imao preko 50 komada. Problem sam rjesio shto sam postavio veliki meredov na jednom cosku gdje se uvjek suncaju. I svaki dan su tu upadale i po 5 komada. P.s nije se moglo ni spavati ... to vise nije bio poneki kreket, nego dranje i urikanje od zaba Very Happy uzas...sad nema nijedne Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce, od betona Fricky`88 Vrtna Jezerca 9 Uto Sep 03, 2019 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje bastensko jezerce Barakuda1971 Vrtna Jezerca 0 Čet Jul 11, 2019 3:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje jezerce Loco-Serbia Vrtna Jezerca 10 Sre Nov 28, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License