Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tečnost za drop cheker Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Pet Dec 27, 2013 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda da mi tecnost ne valja. Vise puta sam pokusao i nema promene boje u DC. Probao sam kod drugara koji ima jako ubiljen akvarijum sa co2 bocom, elektricnim difuzorom i kod njega isto ne pokazuje promenu boje. Pojacao je koncentraciju co2 na 5-8 mehurica ali nista...
Rastvor 4dKH je napravljen pre odprilike 2 meseca, i cvrsto zatvoren plasticnoj boci. Da li ima rok trajanja ovaj rastvor ili je nesto drugo u pitanju?
U medjuvremenu sam stavio 2 reaktora za CO2 (secer+kvasac). CO2 preko difuzora ide u filter gde po neki mehuric ostaje i rastvara se lagano a ostalo izlazi u jos sitnije mehurice.

Nisam primetio da ribice idu cesce na povrsinu za kiseonik, mada preko dana nemam vremena za akv sem da ribice nahranim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 27, 2013 8:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Sep 03, 2015 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste da je stara tema ali sam ja relativno nov ovde pa citam sve redom Smile

Elem, jel neko probao Bolbi CO2 drop checker set?

- Stakleni drop checker
- Silikonski priljepak
- CO2 test reagens - 20ml
- KH4 otopina - 100ml
- tablica boja pomoću kojie se očitava konc. CO2
- upute za uporabu

I sve to kosta 10 eura + postarina 4 eura za Srbiju, ja upravo narucio jer sam od hemije zapamtio jedino zgodnu profesorku Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Stakleni Drop Checker vlada_va Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 20, 2019 11:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Drop checkeri, difuzori, atomizer, i ... Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 12, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Up Aqua CO2 atomizer 16/12 i drop che... Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Apr 10, 2018 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati T5 neonske sijalice i stakleni drop c... Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 10, 2016 3:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zakrivljene makaze, tecnost za drop c... Mark Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 13, 2016 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License