Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 cryptocoryne wendtii green i affinis Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Sep 12, 2015 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

menjao bih ove biljke od kojih imam i jednih i drugih 10+ pelcera, slike ne mogu okaciti ybog velicine ali mogu da posaljem na email,a u zamenu prihvatam bilo koju vrstu kozica,sav moguc dogovor preko pp, ujedno se nadam da zbog ne postavljanja slike urednici nece se ljutiti, jer bih rado slikao sve ponovo ali sam biljke vec dobro upakovao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 12, 2015 12:48 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cryptocoryne: petchii, undulata i cri... xxxvelja Tražnja 0 Sre Dec 16, 2020 9:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cryptocoryne wendtii Alfa Biljke 8 Čet Okt 29, 2020 5:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja Anubia nana, Anubia petite, T... m.vlacina Ponuda 1 Ned Jul 05, 2020 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cryptocoryne usteriana igla Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Maj 10, 2020 6:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cryptocoryne usteriana Grcak Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Okt 21, 2019 9:46 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License