Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 HORUSOV nature akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Sep 11, 2015 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Voda se izbistrila i dobila lepu boju. Polako dolivam vodu. Sutra stavljam mat providnu pozadinu, kako bih mogao da instaliram pozadinsko svetlo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 11, 2015 8:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 10:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da sada izgleda bolje? Smile Treba još malo doliti vodu, i pojačati svetlo.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izdgleda odlično. Kako li će tek da bude kad se razlista?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 11:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno, dobro odradjen efekat dubine, deblje grane napred tanje pozadi, sve po ps, jos kada se vremenom stanje bice jos bolje. Svidja mi se sto se kamenje vidi i sto je izdignuto da ga bilje ne pojede vremenom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 12:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala za reči podrške. I naravno, povaditi kamenje koje pritiska grane.
bolan970@Taman kada ti sa ćerom dođeš u Belu, da uživamo zajedno.
nazzia@ Lepo je čuti reči hvale od tako iskusnog akvariste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Profo ubacuj brzorastuce bilje za pocetak pa ga posle vadi i doteruj estetiku...ubice te alge 200%

Levi deo je mnogo bolje po meni odradjen nego desni, ali bice tu jos tubanja i prepakivanja. Moj savet ti je da poradis na desnom delu tj njegovom prednjem kraju...ja bih ga kamenjem jos spustao i vukao ka sredini, pravio nesto kao kanjon. Mislim da ces time dobiti dodatno na dubini. Kada se razraste i obraste bice to pravi komad prirode, a verujem da ti je to negde i cilj Wink Srecno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najmanji je problem ubaciti još neki kamen. Ubacio sam komunalce. Moraću češće da menjam vodu. I, tu je AlgExit, kao džoker iz rukava. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam pre za parolu *bolje spreciti nego leciti* Wink Ubaci ti drezgu ili neku vec drugu plutajucu koju ne moras da sadis, da pokupi taj visak svega iz vode, a kasnije ih jednostavno rukom pokupis i pobacas...Nece ti kvariti estetiku toliko a glavobolje nece biti. Po meni mala ti je biljna masa, a svega imas u podlozi!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne volim plutajuće bilje. Smanjuje količinu svetlosti u akvarijumu. Pre sam za neku drugu biljku koja se sadi. Recimo rotalu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je rotala brzorastuca ili ne u to necu zalaziti, ali je vecina njenih podvrsta vrlo do umereno zahtevno bilje. Bilje koje imas trenutno u akv, ne znam sta si jos planirao da ubacis, ne zahteva veliku kolicinu osvetljenja pa im ovo privremeno pomracenje sigurno nece smetati. Video sam da tvoja hauba ima mogucnost zasebnog paljenja rasvete pa to max i iskoristi...polako kreni pa postepeno vremenom pojacavaj osvetljenje...mada sam siguran da ti to vec sve dobro znas Wink Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2015 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čitaš mi misli u vezi rasvete. Krenuo sam sa manjim intenzitetom, pa ću polako pojačavati. Imao sam vrlo pozitivna iskustva sa stargrasom. Biljka svetlo zelena i pravi prelepe žbunove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Sep 15, 2015 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pustio CO2. Ubacio sam microsorum narrow i microsorum trident. Evo kako izgleda efekat pozadinskog svetla. Samo još da napravim plavu nijansu.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Uto Sep 15, 2015 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto taj grejac ne okrenes vodoravno i sakrijes iza skejpa ? I te cevi od filtera isto ako mogu na zadnje staklo . Kad ubacujes pilote ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Sep 15, 2015 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grejač mogu da sakrijem, ali cev od kanister filtera je baš duga. Stiže mi skroz do podloge. Iza skejpa ne može da stane, a šteta da je kratim. Ubacio sam dva mala ancistrusa i jednu lisicu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Sep 15, 2015 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je.
Možda sam propustio, šta ćemo od riba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License