Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Amerika by Noik Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Sep 16, 2015 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nzivkovic ::
Ala ste uskladili uniforme Smile sve pohvale za akvarijum i ribe. Ne nasedaj na provokacije od našeg imenjaka za zasoljavanje velikog. Uskoro spremamo ekskurziju u vaše krajeve, bićeš na spisku znamenitosti koje treba obavezno obići Laughing



Da ne bude da nismo ispunili obećanje oko dolaska Wink divni akvarijumi i ribe, sve pohvale za gostoljubivost



Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 16, 2015 1:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Sre Sep 16, 2015 1:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Smile Steta sto ste bili ograniceni sa vremenom. Sledeci put duze da ostanete Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 16, 2015 7:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav i od mene! Ovo ne mogu ni slike da docaraju. Treba videti uzivo. Ja sam mislio da sam video sve, ali......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Ned Nov 01, 2015 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo se poigrao sa uredjenjem, ali treba jos panjeva. Diskaci rastu...
Izvinjavam se na kvalitetu slika, bice boljih Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Ned Nov 01, 2015 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po mom skromnom misljenju fali samo sera super peat u filter da ofarba i neka plivajuca travurina da zatamni malo i to je to .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Ned Nov 01, 2015 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima sera super peat u sumpu, ali ne moze da obavi posao kako treba pored kontinualne zamene. Probacu sa Sphagnum tresetom. Plutajuce bilje ne moze, sto zbog poklopca, sto zbog silver dolara i herosa. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Nov 01, 2015 4:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovde bi lepo legao neki echinodorus, da zelenilom malo razbije braon tonove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Ned Nov 01, 2015 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a ta kontinualna ide prvo kroz ro ili ne ? video na nekoj od prethodnih fotki a imas ro ...ako ide kroz ro koliko ti traje membrana ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Pon Nov 02, 2015 1:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Horus: Nisam nesto za bilje, mozda sa diskusima sto kazes neki enchinodorus,ali nista preterano. Ne bih mesto da im zauzima
Ide kontinualna prvo kroz RO, ali cu ceo sistem objasniti u nekoj drugoj temi. Kontinualna radi nekih 3 meseca, a membrana je vec davno zrela za menjanje (4 godine stara, izbacuje 6 gH i polako povecava)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Uto Jan 12, 2016 1:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Update.
Sve zajedno. Cilj mi je da akvarijumi sa uredjenjem izgledaju kao jedna scena. Fali mi jos dosta panjeva i granja (ko ima red moor wood granja visak neka me kontaktira Smile )
Image
Diskusi napreduju. Najvise zahvaljujuci miksu morskih plodova Smile
Nisam za drzanje diskusa u "golom" akvarijumu, kao ni u previse ubiljenom, tako je moj izbor biotopsko uredjenje sa ostalim juznoamerickim vrstama. Mnogi se nece sloziti sa ovim Very Happy

Image

Image

Image

Jedna malo redja vrsta kod nas, Geophagus parnaibae.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 12, 2016 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, to je njihov pravi biotop.
Jedina zamerka je da kad budes sledeci put fotografisao u krupnom planu, obrisi malo bolje staklo. Smile
Sa nekim drugarima se cesto zezam oko toga tj. da nije fotoaparata, ko zna kad bih se setio da obrisem akvarijum, hahah...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 12, 2016 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jan 12, 2016 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Umes sa tom amerikom. Odlicno izgledaju akvarijumi a ribe su jos bolje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Uto Jan 12, 2016 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala drugari Smile Slazem se za staklo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Uto Jan 12, 2016 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Praznik za oci Smile Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Amerika u 300 + L cvijo Američki ciklidi 7 Pon Jun 10, 2019 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ronjenje Severna Amerika sale75bgd Razno 9 Sub Feb 03, 2018 5:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amerika i jos po nesto nickname Akvarijumi 3 Pet Feb 17, 2017 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Odjednom Amerika! Stanko79 Američki ciklidi 4 Sub Sep 20, 2014 12:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Južna Amerika Nenad_91 Akvarijumi 13 Pon Feb 11, 2013 4:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License