Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tanganyika probati se mora Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kidloco
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd, NBG

PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2015 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Krenuli smo i tu smo negde... rezervisane ribe calvus black zair F1 i Altolamprologus Compressiceps yellowhead F1. Male ribe pa cemo vremenom videti. Cikliranje u toku... Kamen dragon stone. 90x44x40, Atman EF-4, pesak. Crni tapet, za osvetljenje ce ici dve obicne trake 5050 white i to je to. Mozda Valisnerija u neki ćošak. Trenutno samo dva ancistrusa u akvarijumu.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2015 9:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2015 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast,samo napred. pesak ti je mnogo lep. Kamenje uopste nije po mom ukusu i mislim da mogu da se povrede. Planiras jos nesto da ubacis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2015 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo! Voda je voda, slana ili slatka..... Da li je to onaj morski tank?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2015 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi se da je " more " ostavilo traga, kamen složen kao greben Laughing , slažem se sa koleginicom Profitrole da bi ribe mogle da se povrede o oštar kamen, ali šta je tu je, takođe mislim sa si mogao i manje peska da staviš (granulacija je odlična) .
Šta si još od riba planirao? Moj predlog po jedna vrsta julidochromisa i lamprologusa ili neolamprologusa .
Dobro došao u jezerske vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kidloco
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd, NBG

PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2015 7:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Peska i nema toliko samo se čini zbog stirodura Smile Videćemo da li će i šta još da uleti, evo baš gledam malo zgodne vrste, hvala na predlozima. Za kamen ja ne brinem uopšte, pametnije su one nekad nego što mi mislimo, kad se naviknu na okruženje biće to ok, bar mi je takvo iskustvo sa oštrijim kamenjem i malawcima. Videćemo ali lično ne verujem da će biti neke frke, naravno pratimo situaciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Sre Maj 27, 2015 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje si zgodne nasao? Podeli sa nama ☺
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 27, 2015 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ja skroz propustih ovu temu, nisam je primetio Smile

Po meni, sve je slozeno odlicno, a i kamenje mi se svidja. Smile Srecno sa tanganyikom! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 27, 2015 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja probao pa se zaljubio Embarassed srecno Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kidloco
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd, NBG

PorukaPoslao: Sre Sep 16, 2015 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja vas zaboravio Smile Pa evo imamo malo promena Smile Imamo Black Zair Calvuse, imamo Altolamprologus compressiceps "Kantalamba" Gold Head, sve F1 ribe, i jato od 10 leptosoma. Sve za sad funkcionise fino, jedna zenka leptosoma nosi u ustima i iskreno tu ne znam sta da radim. Evo slika...



Image


Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Sep 16, 2015 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo povadi Microsorum Pteropus iz pijeska , uglavi ga među kamenje i sve će bit ok .
Inače , lijepo si to zamislio , čekam nastavak .
Ali definitivno ti fali još Valisnerije u lijevi ćošak da zakamuflira onaj grijač ii stavi još Anubia po kamenju nek ga obrastu i neće se ni vidjet Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
kidloco
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd, NBG

PorukaPoslao: Čet Sep 17, 2015 8:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetima, pogotovu za biljke vidiš nisam ni znao da taj Microsorum ne ide u pesak...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Čet Sep 17, 2015 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne ide ni nana u pesak, ako rizom udje u podlogu, propasce biljka, isto je i za microsorum Very Happy
Bolje da ga vezes za kamen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sta doneti iz mora?? CristopherMoltisanti Korali i ostali Organizmi 4 Sre Jun 16, 2021 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na minut do mora VusaBEJBE Morski Akvarijumi 6 Sub Dec 14, 2019 10:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tanganyika prvi put - Neolamprologus ... NEBOJSA4 Afrički ciklidi 0 Pon Mar 19, 2018 12:15 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Tanganyika: brevisi i dickfeldi nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Feb 13, 2018 11:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Haus des meeres - Kuca mora Bojan Razno 3 Sub Jan 06, 2018 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License