Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Guppy Tank - 50 l pocetnicki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Sep 25, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da predstavim svoj guppy akvarijum od 50 litara pocetnicki.
Prvu ribicu koju sam kupio upravo je bila bila guppy i tako da su me "kupile" i sad samo njih drzim Very Happy
U akvariju je nezahtjevno bilje bez hranjive podloge, ubacen je samopijesak sitne granulacije i mini co2 koji sam nasao na ovom forumu i meni se pokazao nakon 20 dana jako dobro, bilje po meni dobro napreduje ili me mozda oci "varaju" Laughing

Evo jedan kratki klip, snimak je los snimano je mob. Rolling Eyes


Link


Poslednji izmenio nesa69 dana Sub Sep 26, 2015 12:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 25, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fino, najbitnije je da si ti zadovoljan. Nama moze da se svidi ili ne, ali je najbitnije da ti uzivas! Bravo
Biljke malo pregrupisi, ovako su malo rastrkane po akvarijumu, ako ih budes sadio po grupama i vrstama, imaces vise prostora za pl;ivanje, i bice ti lepsi i pregledniji akvarijum. Kod manjih akvarijuma sa zivorotkama, najbitnija ti je dobra bioloska filtracija. Jer se veoma brzo namnoze i bude posle problem. Takodje je jako vazno da redovno odrzavas akvarijum i vrsis redovne izmene dela vode. Govorim ti iz iskustva, muke su to u 50l. POgotovu sa gupikama jer se one kote, kote, kote, kote... Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je, pogotovu zbog gupika, one su mi omiljene Very Happy

Biljke posadi po kraju, necu da ponavljam jovicino, imas ovde super akvarijume, pa malo "Kradi" .
Samo napred Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Fino, najbitnije je da si ti zadovoljan. Nama moze da se svidi ili ne, ali je najbitnije da ti uzivas! Bravo
Biljke malo pregrupisi, ovako su malo rastrkane po akvarijumu, ako ih budes sadio po grupama i vrstama, imaces vise prostora za pl;ivanje, i bice ti lepsi i pregledniji akvarijum. Kod manjih akvarijuma sa zivorotkama, najbitnija ti je dobra bioloska filtracija. Jer se veoma brzo namnoze i bude posle problem. Takodje je jako vazno da redovno odrzavas akvarijum i vrsis redovne izmene dela vode. Govorim ti iz iskustva, muke su to u 50l. POgotovu sa gupikama jer se one kote, kote, kote, kote... Laughing


A to cu svakako Smile A guppy ko guppy samo se mnoze Very Happy

Maxy xD ::
Super je, pogotovu zbog gupika, one su mi omiljene Very Happy

Biljke posadi po kraju, necu da ponavljam jovicino, imas ovde super akvarijume, pa malo "Kradi" .
Samo napred Very Happy


Ma s gupikama nikad dosadno, stalno se nesta desava Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukratko, gupji boja jako losa, ribe veoma mrsave, muzjaci jako slabi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
Ukratko, gupji boja jako losa, ribe veoma mrsave, muzjaci jako slabi.


Po cemu si zakljucio da su mrsavi ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne izgleda lose, mozda i ne mora da se grupise bilje u ovom slucaju , ima neki smek Smile dzabe ti radi taj mini Co2 ako ti radi rasprsivac...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa meni je gust nekako sto vise bilja nabacanog ono kao slucajno, volim i uzivam gledati kako se provlace kroz bilje Very Happy
Znaci da iskljucim rasprsivac kad co2 radi ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno, ovako samo rasipas co2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, to nisam znao, pokusat cu to bez rasprsivaca sljedeci put Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav komšijo Sarajlijo Wink
Lijep ti je akvarijum ,kao što prethodno neko već reče , grupiši biljke izgleda haotično pravo ..
Inače neonkice s gupikaamaa :O , malo loša kombinacija po meni , no otom po tom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 1:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mirche01 ::
Pozdrav komšijo Sarajlijo Wink
Lijep ti je akvarijum ,kao što prethodno neko već reče , grupiši biljke izgleda haotično pravo ..
Inače neonkice s gupikaamaa :O , malo loša kombinacija po meni , no otom po tom.


Pozdrav komso Very Happy
Pa to mozda i uradim mozda i ne, kao sto sam naveo gore volim ovako nekako natrpano kao neku dzunglu Smile
A njih sam dobio tako da ih ne mogu sad baciti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Okt 14, 2015 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo mali update i trenutno stanje, pucajte Razz


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Okt 14, 2015 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad je mnogoo boljee... Very Happy
Uzmi od Alena malo mahovine i stavi na granee hahaha biće ljepše ovakve gole ne izgledaju baš lijepo

Samo naprijed Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Okt 14, 2015 2:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bit ce mahovine, imam je i u drugom akvariju, samo cekam da malo poraste Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License