Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 jedno pitanje oko biljke 'pontederia cordata' Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sub Okt 03, 2015 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hteo bi da probam nesto sa ovom Bijkom,koju znaju ljudi da sade po Vrtnim jezercima...a imam prilike da je vidim na jezeru Kudrec u mom gradu...
da li mislite,bez obzira da li ce da se primi,da li moze da steti ribama...to me samo zanima...imam prijatelja,koji ima dosta njenih pelcera,razmnozava ih....
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 03, 2015 12:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Okt 03, 2015 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To čudo raste u jezerima gde ima riba,pa je logična pretpostavka da ni kod tebe neće smetati istima.Lepa je to biljka,posebno cvet,ali raste velika.Ako je verovati net-u,oko 100cm.
Jesi li je hteo za jezerce,ili neki baš veliki akvarijum?Ovo potonje bih baš voleo da vidim Very Happy
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sub Okt 03, 2015 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hocu u veliki Aq...jedno cose,gde nece biti poklopca,tj isparivaca od stakla... kontam kako imam Pirane,one ne diraju biljke...pa mozda i opstane...javim....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sub Okt 03, 2015 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nasao sam jedan AQ,neko vec ma to....
ja javim moje rezultate....
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License