Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Boyu u bojama mora Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opa Euphilia. Sjajno izgleda ova zelena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sada već postaje gužva, biće seljakanja u pomoćni, a možda i u još neki greska greska greska
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HAHAHAHAHAHHA, ti idalje sumnjas da to nije neizbezno?! Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 28, 2015 10:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa je. Zašto u pomoćni, ima i kod mene mesta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Sep 28, 2015 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Popaj ::
Lepa je. Zašto u pomoćni, ima i kod mene mesta



I u pomoćnom je gužva, a nisi ni ti baš "prazan" znaš gde sam, a sekirica je naoštrena za fragovanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Okt 07, 2015 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Okt 07, 2015 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo. Nekako ... lepo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skuceno,a puno zivota(od svega po nesto).
Seca me na moj stari nano.
Po mom ukusu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 3:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma idi, ovo se super drzi, svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 4:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ove zute parazoe su vrh. Prelepe su .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako se samo ovaj greben dobro razvija... Sad se samo nadam da ces pustiti da se neke kolonije/korali malo ukrupne, i da prestanes da ih stalno cepkas... Very Happy
Kako se zuti wrass uklopio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wrasse se uklopio fenomenalno, stalno nešto glocka sa kamena, suvu hranu je odmah prihvatio. Što se seckanja tiče... čekamo da se pomoćni razraste a do tada za početnike fragovi idu iz ovog.
Inače ovaj akvarijum je star oko godinu i po dana, iz njega je izvađeno za bar još dva ovih dimenzija, trenutno su u njemu četiri ribe i jedna kozica, što bi po meni bio maksimalan broj stanovnika ja ovu litražu. Koliko sam primetio najviše prija koralima kada je zamena vode na nekih 3 nedelje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To za zamenu je bas dobar info. Koji procenat vode menjas?
Koristis cesmovacu?

Sto se tice cesmovace i pojave algi, idite kod Paje Patka pa vidite kakav covek akvarijum ima. Ludilo sa cesmovacom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od samog starta koristim RO vodu, menjam 6 l (jedno balonče) a od zamene do zamene dolijem od 2 do 4 l.
Paja Patak isto koristi RO vodu, ako ne koristi ubiću ga jer mu ja dajem RO fiter da se natankuje Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

haha, RO vodu koristim i ja, u veliki slatkovodni akvarijum ide sa cesme Very Happy ali svakako hvala _Petar_ za pohvalu Wink a ovaj akvarijum je sjajan, mnooogo akvarijuma je zapocelo zivot sa zivotinjicama i fragovima iz ovog akvarijuma, ne treba ga menjati Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sta doneti iz mora?? CristopherMoltisanti Korali i ostali Organizmi 4 Sre Jun 16, 2021 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na minut do mora VusaBEJBE Morski Akvarijumi 6 Sub Dec 14, 2019 10:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Haus des meeres - Kuca mora Bojan Razno 3 Sub Jan 06, 2018 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda iz mora za gupike. ccmuva Guppy fun club 2 Pet Dec 01, 2017 8:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mora li filter stalno da radi? spectrum Početak u akvaristici 10 Uto Jan 03, 2017 4:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License