Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum sa piranama Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Backe
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2015
Poruke: 5
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ko ne bi voleo da ima ovakav akvarijum i da oformi ovakvo prelepo jato Very Happy riba riba riba riba riba riba riba

https://www.youtube.com/watch?v=nrVnvcgALmI
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 1:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mlade Caribe....Smile..ja bi voleo i takav,mada mi i moj vise nego dovoljan za sada....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bi bilo lose imati nesto od potomstva ove ribe. Da je ostala kod vlasnika.
Akvarijum Sale75bgd Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 2:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Red Belly ima da se nadju kod nas...ali Cariba teze...i skuplje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Backe
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2015
Poruke: 5
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikouro@ pratio sam celu pricu skoro od kad je i pocela i za to si upravu Very Happy samo se pitam dal negde tamo plivaju jos Saletove ribe Rolling Eyes

Amsterdamxxx@ Da za Caribe je ponekad tesko i u Bg-u naci a za ovamo juznije i da ne govorim Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2015 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako neko zna gde imaju Caribe u Srb za nabaviti...neka javi...
iskljucivo kod Nas...
brankopack@gmail.com
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2015 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se npr. vise svidja ovako nesto a isto vrsta pirane samo biljojed ... Dollar Smile slikao sam mobilnim na brzaka pa nisu nesto ispale slike ali se ipak vidi

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Backe
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2015
Poruke: 5
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2015 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A do koje velicine mogu da dodju te biljojed pirane,kakva su iskustva sa njima ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

molim bez Baba i Zaba..Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Backe
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2015
Poruke: 5
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 10:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amsterdam hvala puno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj akvarijum ima 600 l i u njemu 10 silver dolara velicine do 15 cm tako da ne znam da li im je to maksimalna velicina al da su prelepi - jesu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Backe
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2015
Poruke: 5
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Em sto su lepi em sto moze covek da ih drzi sa ostalim ribama,jel ne mozes bilje da sadis po aq posto su biljne ? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne, kao sto vidis na slikama, samo je kripta nekim cudom prezivela od raznog bilja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Backe
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2015
Poruke: 5
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.youtube.com/watch?v=8bvJW67OD48
Vala prelepe su bas mi se nesto dopale,posto trebam sad uskoro da uzimam nov akvarijum i da gledam da bude malo veci,pa mozda bas sa njima pocnem ponovo Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License