Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hranjenje Red Bubble Anemone Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
The_Duke
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2013
Poruke: 53
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2015 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sledece nedelje ide bolji klip, ovo je bila proba... Smile



Link


Poslednji izmenio nikouro dana Ned Okt 11, 2015 2:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nikouro: Ispravka linka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2015 8:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cime hranis ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za hranjenje anemone ne moraš da gasiš strimove, ona odmah zgrabi klopu. Mogu razni morski plodovi, čak i belo meso,ne znam čime je kolega nahranio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cim je pribavim hranicu je belim mesom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
The_Duke
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2013
Poruke: 53
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gasio sam strim i pumpu jer sam hranio i pecurke... Smile

Ova je hranjena smrznutom (odmrznutom pre hranjenja da ne bude zabune Very Happy ) lignjom... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema potrebe da se gasi pumpa, odmah uzima hranu, i grabi je kracima. Hranio sam j e svim i svačim , jede uglavnom sve, u poslednje vreme dagnjama, smrznutim, hicari gold, exell,... jede i ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikad nisam ciljno hranio anemone,a one su organizmi koji mi najbolje napreduju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
The_Duke
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2013
Poruke: 53
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa eto, ja probao i odusevio se i sad cu redovno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Pon Okt 12, 2015 4:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam primetio da se mnogo brze podele (umnoze) kada su hranjene. Takodje ako krene da mi seta, ja je tovim svaki dan, pa se ulenji da se krece jer mora da vari. Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 12, 2015 6:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I sestrica joj voli da jede.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hranjenje ribica granulama farmacy Ishrana 7 Pon Feb 26, 2018 10:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Red Bubble Anemona VeljkoXD Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 25, 2017 12:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ručno hranjenje raža u Akvarijum Centru AkvarijumCentar Akvarijum Centar 1 Sub Mar 04, 2017 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Roze anemone - Entacmea quadricolor Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 18, 2017 12:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rose Bubble Tip anemona - višak Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jan 04, 2017 11:46 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License