Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancistrus dolichopterus - razmnozavanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dosao sam u posed ovih ribica, podigao ih, e sad me zanima da li je neko uspeo da ih razmnozi? Ili je to nemoguca misija pa su zbog toga 20E i vise...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 6:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za nas su nemoguća misija ribe od kojih stotinu evra ili više,a ne 20 Very Happy
Hajde stavi neku sličicu,jesu li izgubili belu boju sa repa i leđnog peraja?..
Koliko sam o njima čitao,traže uslove crnih voda.Znam da ih Nedara sa ciklida ima,ili ih je imao.Mrest nije prijavio Wink .Možda bi ti Zopex sa Bekeovog sajta mogao pomoći oko ovoga.
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2015 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema bele boje na perajima kao kada su bili mali, citao sam i ja za crnu vodu... pa mozda nabavim katape, kad budem pario borce...
Muzjaka tesko da cu slikati jer je stalno u "pecini".
Zenku cu postaviti za koji dan.
Citao sam da ih treba vise... ali ostao mi je samo par... pa kako bude, samo me zanima da li je nekome uspelo.
Ne trazim da otkrije kako Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2015 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenka
Image

i muzjak
Image

izgleda kao da jos ima da se ceka... iako on nikada ne napusta gnezdo osim nocu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklon ancistrus, sijamac, apistogram... m.vlacina Na poklon 2 Čet Mar 25, 2021 11:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus Vecha Razmena 0 Sub Mar 13, 2021 5:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License