Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Amazon.com kupovina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadjem ovaj kanister filter:
SunSun Kanister Filter , registrujem se, aktiviram "Prime" uslugu sa kojom slanje moze biti u roku od 2 dana, dodjem do shipping adress i dalje ne mogu...

Image

Postoji li mogucnost da kupim ovaj predmet? Tj, da li mozda neko od vas moze da mi kupi ovaj predmet a ja njemu naravno, prethodno uplatim novac za kupovinu ovog kanistera?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 11:19 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nickname
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2014
Poruke: 147
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko vidim pise da ne salju na odabranu adresu, pretpostavljam da nema internaccionalni shipping. Mislim da je skup shipping do srbije i da bi te to sve ukupno izaslo 200$.
Probaj da nadjes na ebayu ako ima. Ja sam uzeo slican sunsun marke kanister, izgleda i performanse su iste kostao me oko 60e ali sam porucio kod prijatelja u Nemacku post ih ima gomila na nemackom ebayu.
Kasnister je strava, iskreno mnogo mi je bolje odradjen nego eheim.
Videt cemo kako ce se pokazati tokom vremena, sa sada radi lepo 8meseci necujno(tisi od 2217 eheima koji je isto nov)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 12:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa upravo u tome je stvar... ships to Serbia, International shipping i sve te gluposti, izfiltriram maximalno kako bih nasao filter po ceni do ~6000-7000 i kad dodjem do 2 koraka, mucak...
Toliko sam se zaradovao kad sam video ovaj filter po ovoj ceni i iscimam drugara da mi pozajmi koju kintu do plate da kupim, medjutim sipak...

Gledao sam i po nemackom ebay-u ali u 99% slucajeva ne salju van nemacke... bas malopre bacim pogled na JBL kanister 1000L/h za 20-ak evra...

U svakom slucaju licno ne vidim mogucnost kupovine a da izbegnem postarinu koja prevazilazi cenu samog predmeta...
Samo u slucaju da ovde ima nekog ko to zna ili vidi nacina, pa sam zato i pitao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oleander
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2012
Poruke: 40
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam isto pokusavao da narucim ali sam shvatio da od toga nema nista...vecina ne salje za Srbiju a i ako salju onda salju Dhl-om a tad je postarina skuplja nego ono sto narucujes.Hteo sam da narucim neki mali filter Eden -501 sa Italijanskog E-bay-a kosta oko 28 e kad sam kontaktirao prodavca za postarinu mi je trazio 20 e a za te pare mozes da kupis ovde Atman-a.Jedino mozda moze da se nadje na Aliexpressu ali u zadnje vreme i oni su nabili cene i postarinu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 3:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada imas Amazon prime i narucis vrednost vecu od 35 USD nema postarine. Ali ako je filter u US, onda ti amazon sigurno nece slati van US, zato sto je zabranjeno. Zabranjeno je amazonu da sipuje bilo sta od elektronike i slicnih uredjaja van US zbog problema sa garancijom. Tako da, nadji neki hong kong, posto oni uvek sipuju svuda. cekas po dva meseca, al postarinu platis 2 dolara.


Poslednji izmenio Nikolac dana Ned Okt 18, 2015 3:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oleander
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2012
Poruke: 40
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema vise ni kod hong kong-a postarina 2 dolara,Za spoljne filter nema postarine manje od 10 e,ako i cena filtera bude povoljna oni to prebace na postarinu pa bude isto..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaš kod kineza kinesko Smile
Sad shiping je kako za koji, evo primer:
Kod:
http://www.aliexpress.com/item/SUNSUN-HW-504A-HW-504B-4-STAGE-AQUARIUM-CANISTER-FILTER-FOR-FRESH-SALT-WATER-with-UV/32474068533.html?spm=2114.01020208.3.95.j04lIq&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201527_4_71_72_73_74_75,searchweb201560_9


ukucaj samo sunsun u pretragu i izaberi u filters.

Samo pazi, ovo će da te deru garantovano na carini i PDV-u. Tako da mogu troškovi značajno da porastu u zavisnosti od procene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pon Okt 19, 2015 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto se carine tice moze samo da prodje sa 0 din, a mogu da te cepe i 30 evra, to je cista lutrija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Okt 19, 2015 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje iskustvo je da vole da otvaraju velike kutije Smile Makar i nije za carinjenje prođeš sa nekim minimalnim troškovima, zaboravio sam tačno koliko.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Pon Okt 19, 2015 9:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma razocarao sam se strasno... Kanistera koliko hoces po vrlo povoljnim cenama, ali kad na to dodas 3-5x vecu cenu transporta... kad da ga nose peske do mene..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka RO uredjaj kupovina Ikebana Hemija 3 Sub Nov 26, 2022 8:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina i formiranje novog aquariuma Nikola.M95 Početak u akvaristici 27 Sre Nov 06, 2019 8:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina plasticne pregradne resetke??? amsterdamxxx Ostala oprema 8 Čet Okt 03, 2019 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina putem interneta??? DejanNO Razno 4 Ned Sep 17, 2017 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License