Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kako prepoznati pol kod Puntius conchonius (rosy barb) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz moze mi neko reci konkretno kako se prepoznaje pol i kako se radi njihov mrest,mislim na uslove sta i kako se radi,hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 9:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

froger
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2012
Poruke: 119
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 19, 2015 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjak je intenzivnije (crvenkast) obojen, ima crnim obrubljena peraja.

Mrest je jednostavan. Voda treba da je nesto meksa. Na dno treba staviti mrezicu ili gomilu javanske mahovine.

Par dana posle mresta mladunci proplivaju. Prva 2-3 dana im se moze davati MALO zumanceta kuvanog jajeta iil mikro crvi. Posle toga artemija...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Okt 19, 2015 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala froger mnogo na infomacijama,mnogo ce mi znaciti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbusi - puntius lateristriga Vladimir95 Ponuda 0 Sre Apr 28, 2021 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License