Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Setovanje podloge Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ludimir
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2015
Poruke: 86
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poz dragi forumasi, i prvo izvinjenje ako vec postoji nesto slicno na forumu....nisam uspeo pronaci (ili nisam dovoljno istrazivao).
Naime, potrebna mi je pomoc oko setovanja podloge, interesuje me koijim redom da postavim slojeve.
imam sitan sljunak 1-2 mm granulacija i kvarcni pesak.
U pet shopu prodavac mi je savetovao prvo da postavim sljunak pa onad kvarc.......malo mi je bilo cudno..pa reko da pitam i za vase misljenje.
P.S: akvarijum nece biti 100% biljni pa ne postavljam hranljivu podlogu.
[img]http://imgur.com/UcNvTll[/img]
[img]http://imgur.com/ENfrnUT[/img]
Unapred hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 18, 2015 9:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

mmiki
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2013
Poruke: 16
Lokacija: Beograd - Sremčica

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro te je savetovao! Mada za neko vreme, to ce ti se izmesati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ludimir
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2015
Poruke: 86
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da predpostavio sam, hvala na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor podloge Salvatoree Početak u akvaristici 3 Uto Sep 22, 2020 11:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno par litara podloge Ludwigia Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 15, 2018 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko podloge Borac123 Podloga 11 Sub Sep 29, 2018 8:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License