Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy fotkice gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fala Fala Fala.... Drugari svaka pohva mi puno znaci! Ovo je borba sa vetrenjacama vec duze vreme ali sam istrajan u tome Very Happy Mogu slobodno reci da sam puno naucio a tek je pravi izazov ispred mene Very Happy

Bojan ::
Vidim da cu morati da te posetim Smile


Ime ne kvari vreme Very Happy Very Happy Very Happy taman su kise prestale da padaju Very Happy Salim se, bilo bi mi drago da navratis da malo poricamo a i o genetici Wink

Drugari ova riba mi je srasla za srce! Toliko mogucnosti/kombinacija pruza i toliko izazova ali i najmanja greska i ne paznja i ode sve u propast Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2015 8:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slike malaca Smile Danas je pala prva selekcija istih na tri razlicita mesta. Varijacija ovog mresta je od HB yellow, full yellow do neke platinijum yellow. Davno se nisam obradovao ovakvom mrestu jer me vraca na prvu stranu i na pocetak igrarije Smile Slike dva decaka Wink

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 6:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj mi je fantazija Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jun 07, 2015 4:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesu Ime Wink Malci su bas lepi, krv je sveza jer sam na moje zenke pustao odlicne muzjake iz uvoza. Imam jako puno gupikica, sve nesto cuvam po akvarijumima na vise razlicitih mesta jer sam u jednom trenutku imao problem sa nekom bakterijicom koja mi je krivila gupikice. Trenutno je stanje stablno, il sam uspeo da ih izlecim ili su mi ribe posatle imune na nju Smile.

Gledam trenutno u Maleziji gupije, cena jednog para starosti 4-5meseci Fancy Guppy je od 20$-100$ i naravno mastam o nekoj dobroj liniji, velikom izazovu, nekim novim boljim vremenima... Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2015 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovi malci iznad su prica za sebe, jako specificna linija se razvija iz njih a to je san svakog akvariste da ima nesto sto niko nema. Bice fotkanja samo da mi se baterija napuni. Vec imam i njihove malce sa kojima cu ozbiljno da se pozabavim.

Malo po malo isplivavam iz svih mojih obaveza pa cu moci malo vise da se posvetim gupikicama Smile

Evo par slika. Uzeo sam AFR dva para, medjutim posto su Albino verovatno su muzjaci bili neplodni pa sam morao na AFR zenke da pustim HB red ili kako nasi to zovu crvene triangle muzjake. Riba je solidne boje a odlicne geometrije. Muzjaci odlicni a zenkice su iznenadile sa velikim ledjnim perajem. E sad na njihovu decu ce ici mladi AFR muzjaci ( ako prezive jos 4 meseca)

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::

Image


Porasli su i iznenadili jer neki imaju zut, crn ili crven rep. Osnova u telu je kod vecine metalik zuta a rep je okrugao.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakve su im boje, mužjaci i ženke kao negativ. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2015 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fantazija Bravo

Okaci sliku muzjaka kad jos porastu da vidim kakav ce rep na kraju da izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2015 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je to Smile Ovo je takva variacija gupija Yellow Round Tail! Samo sto je metalic Yellow o,O.

Dobra stvar je sto su preziveli u velikom broju tumbanje, imam bas dosta malaca. Pozabavicu se intezivno sad sa ovo varijacijom jer za desetak dana bih trebao da imam jos tridesetak akvarijuma za moje mezimce Very Happy Pravim akvarijume za gupije 25sirina*40duzina*30visina, ma ima ludilo da bude Very Happy Very Happy Very Happy

Da ubaim jos dve slicice.

Zenkica Yellow Round Tail

Image

Decaci HB red, na kojima ima jos puno da se radi.

Image


Poslednji put izmenio Anboy dana Ned Okt 25, 2015 7:14 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2015 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo mi se svidja yellow round tail zenka, jos malo da je intenzivnije gornje peraje, muzjaci i nisu nesto, mada moze da se iskombinuje nesto..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Kowalski.
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2015
Poruke: 27
Lokacija: Guca

PorukaPoslao: Pet Feb 05, 2016 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li nvih slika , da ozivimo ovako lepu temu ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2016 8:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da ti se svidja tema, hvala.

Nema novih slika jer sm u relativno velikoj guzvi. Cim dospem slikacu ovo sto trenutno imam 😉
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Apr 25, 2016 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj da osvezim temu sa jednom fotkom. Gledao sam je od malena kako raste, prava lepotica, srasla mi je za srce... Mada joj bas i dan nije bio za fotkanje, repic joj je mnogo veci Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 25, 2016 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E, ova je san snova - lepsa od mnogih muzjaka !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 25, 2016 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zju, fantazija, extra, extra Bravo

Od cega si je dobio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License