Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Panacur Beograd Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tiberi
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Avg 2015
Poruke: 3
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 26, 2015 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li možda ima neko bar jednu tabletu? Imam akvarium 10 litara pun planarija.
U pet-apotekama sam našao tegle samo od 1000 komada.
Beograd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 26, 2015 7:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dmaa
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2014
Poruke: 45
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pon Okt 26, 2015 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja se javljam,ako neko ima moye na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Okt 26, 2015 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

javite se sonePA..ima on resenje za vase muke...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Okt 26, 2015 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam se u pocetku tripovao sa tom Planariom...i uz savete par ljudi,sam batalio,smanjio hranu,i retko je primetim....Smile....nisam ni pokusavao da stavljam tablete....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tiberi
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Avg 2015
Poruke: 3
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 27, 2015 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nebojsa.85 ::
javite se sonePA..ima on resenje za vase muke...


prasak koje ubije puzevi i kosta 750 dinara? ne hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Okt 27, 2015 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prasak je za planariju...ne znam gde ti procita da ubija puzeve? a ne steti ni kozicama-skrimovima... a dobijas 50gr, sto je dovoljno za 2000l vode... tebi je dovoljno par grama za tvoj problem, ostalo prodaj, to je u zip kesici... uvek mozes zatvoriti i preprodati, ili da kupite vas vise koji imate problem sa planarijom, pa podelite troskove... ja ne razumem vas ljude, ako si vec zapostavio akvarijum i doslo je do pojave planarije, onda imas 2 opcije - hemiaj koja kosta ili da lepo rasformiras aq, sve operes u vreloj vodi, prokuvas pa da ponovo formiras i da se drzis redovne izmene vode u tvom slucaju posto je aq 10l, svaka 2-3 dana da menjas 1/3 vode, ne mozes na 7 ili 10 dana, manji aq, brze se prlja i mnogo je teze odrzavati dobru biolosku ravnotezu, osao sam totalno u off, nije vamo mesto za ova objasnjavanja....

sto se tice praska no-planaria:

https://www.youtube.com/watch?v=Ex__VJbnhFY
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Panacur Flojd Hemija 0 Pet Jan 13, 2023 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koi skalari Beograd popindeed Ponuda 5 Pet Nov 05, 2021 1:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda - Beograd - spreman "plug... Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 12, 2020 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubie i pog.erectus, Novi Beograd manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Dec 29, 2019 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Beograd Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 02, 2019 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License