Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Usisivac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.aliexpress.com/item.....08259.html

Vredi li ovo sta? Ima li neko?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 11:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 8:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima i ovde (ili je bar bilo) da se kupi slicnih brendiranih proizvoda, po visoj ceni, mislim da cak neko sa foruma i ima i da je pisan o tome, protresi malo po temama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vredi pogotovo sa ovim nastavcima, ali to nije nista sto ti ne bi mogao napraviti i dodati na obicno crevo, povuces cug i nema boljeg motora, pravili su ljudi svasta ima na forumu, imas i motorizovanu verziju, vrv nije elegantna kao ova ali radi posao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Uto Okt 13, 2015 9:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ne otvaram novu temu...
imam duze vreme vec usisivac sa slike i zavrsava posao,ali nije bas najbolje kad se zadje malo dublje sa njim u podlogu..dosta povuce i pesak,a hoce i pesak da zaglavi....ovako povrsinski dobro radi....
ima li neko neki predlog sta je bolje...ima ovaj Video klip ispod,koji sam isekao od jednog Rusa,jer je duzi video..ima li tako nesto kod nas da se kupi,jer koliko vidim njemu to super funkcionise...
Image
https://vid.me/h3Hs
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Uto Okt 13, 2015 10:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesto nece forum da posalje na eksterni link...pa evo slike
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Okt 13, 2015 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo je kod sponzora i po radnjama tako nešto. Nije baš jeftino ali je firmirano.
Meni radi posao nefirmirana varijanta, probao različite veličine plastičnih flaša na pipak (na koji legne lepo crevo, isečeš onu rešetkicu na vrhu pipka ako treba) i dobio onu akva vivu od 0,75l sečenu negde na pola Smile Nemam pesak, ali je dosta sitno, tako da za pesak treba duže zvono kao kod rusa sa snimka.
Takođe ako ti kupi pesak, ubaciš neki ventil na crevo i regulišeš protok. Nisam odgledao snimak ali priguše protok levom rukom tako što stisneš ili saviješ crevo na prelom ako krene da usisava i pesak.
Imaš i Resun po radnjama: Resun Sifon VC-neki broj (valda zavisi od visine zvona) 600-700 dinara je bio ovde u nekoj radnji.
Image
Patio sam se i sam sa time Smile


Poslednji izmenio nesa69 dana Uto Okt 13, 2015 1:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Uto Okt 13, 2015 1:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala ,videcu par opcija....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Nov 02, 2015 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo da pomenem,da sam na postojeci usisivac sa slike iznad(par postova),napravio i dodao nastavak od male flasice,i Vrhunski zavrsava posao,nije mi uvukao skoro ni mrvicu crne podloge...samo izmet,i prljavstinu koja se zavukla u podlogu...Smile..e da skinuo sam onu okrugli plocicu sa rupicama na originalnom usisivacu...ma Odlicno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Usisivac podloge viola Uradi Sam (DIY) 8 Pet Mar 10, 2017 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka usisivac za na vazduh zauzeto ime Uradi Sam (DIY) 10 Pon Mar 28, 2016 12:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac za dno akvarijuma Dejan-Deki Ostala oprema 17 Uto Feb 16, 2016 7:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac podloge petrovic_n78 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Nov 07, 2013 12:13 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati sera usisivac carpforever Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jul 03, 2013 8:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License