Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kribensis (Pelvicachromis pulcher) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Nov 03, 2015 12:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tealkjaffa ::
Cime hraniti malce kribenzisa a da jebod suve hrane. Jel ima potrebe hraniti ih do prve nedelje


Hraniš ih čim proplivaju, ako baš mora sa suvom onda tetra diskus ili sera vipagran izmrvljeni naravno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 03, 2015 12:40 am Snimi Poruku Nazad na vrh

srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Apr 26, 2017 8:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam na poklon malce kribenzisa, 20 kom, na velicini 1-2cm, hoce li predstavljati problem da ih sve drzim zajedno u akvarijumu 180l? Mozda kao jato...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 01, 2017 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li se Kribenzisi mogu drzati u jatu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Maj 01, 2017 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema problema da budu zajedno dok ne postanu polno zreli, čak ni tada ako ima dosta zaklona. Nisu baš jatne ribe, više su svaka za sebe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Maj 02, 2017 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2020 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakve su šanse da im ikra "opstane" u akvarijumu gde je odrastao ancistrus. Prekljuce su starom bacili ikru, baš se iscimao. Sad bi da im ivuče mrest do kraja. Rekao sam mu da ostavi drugi put neku lampu upaljenu kako baraba ne bi mogla noću da se prikrade i omrsi brke. Siguran sam da je on jer je ostavio tragove svuda oko pećine.

Jako su smešni. Kada sam mu sklapao akvarijum napravio sam im nekoliko pečinica. Ništa gospođici nije odgovaralo pa je mužijak jadan prekopao pola akvarijuma. Sad su se nastanili ispod kamena uz samo staklo. Nema šanse da ne vidiš šta rade a imali su pećnu među kriptama, ispod drveta, ispod drveta medju kriptama, kamenu iza panja...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tanganyika prvi put - Neolamprologus ... NEBOJSA4 Afrički ciklidi 0 Pon Mar 19, 2018 12:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kribensis albino Serene Sky Ribe 5 Pet Nov 24, 2017 12:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava acara -Aequidens pulcher pandza Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Feb 04, 2016 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Plave akare (Aequidens pulcher) Igor1980 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 26, 2015 12:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kribensis mehur iznad oka ejsventura Bolest 0 Uto Dec 22, 2015 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License