Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pirane - Pygocentrus Nattereri u 540L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Nov 04, 2015 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tacno tako..Smile...stim da moram da naglasim da kad jedu,kidaju na sve strane,posebno ako im se ubaci cela riba,a ne komadici..secam se kako me to odusevilo dok su jos bile male na 6cm...haos su pravile tako male...
video nije moj,al tako mu dodje:)
https://www.youtube.com/watch?v=LpJ0oIw7uLk
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 04, 2015 11:47 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Starless
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2015
Poruke: 109
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 04, 2015 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvi put gledam kako cepaju sniclu! Evo me u soku!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Nov 04, 2015 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lele...čik proveri prstom temperaturu vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Nov 04, 2015 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

heheheh...nije bas tako,kada se stavi ruka,ili mrezica...meni je AQ dugacak 170cm,i kad usisavam podlogu,one se skupe i scucure skroz na drugoj strani AQ,a lepo mogu da vidim,da li je bas neka krenula ka mojoj ruci,i evo za godinu dana koliko ih imam,ni jedan problem,ponekad me nerviraju sto su plasljive u nekim trenucima...ali kada se opuste,milina je gledati ih kako svaka zauzme neki deo AQ,i tu pliva/kulira...i jedna zanimljivost,kao po dogovoru,sve su okrenute na istu stranu,ko da se dogovaraju..Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Starless
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2015
Poruke: 109
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 04, 2015 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno sam odusevljena Smile
Mnogo lepo izgledaju i bas su onako blesave, do momenta kad ubacujes sniclu.
koliko ih hranis cesto? i koliko mesa pojedu? xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Otišle pirane biljojedi sad mi trebaj... kidloco Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 07, 2016 2:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati pacu pirane paja patak Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jan 01, 2016 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Pirane - Pygocentrus nattereri Stanko79 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jul 16, 2014 11:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pirane Predawr Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Jan 22, 2013 4:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka vise vrsta pirana, roda pygocentrus i... kotoranin Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Nov 19, 2012 12:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License