Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 64L zrenjaninskog mora Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
djileZR
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2014
Poruke: 35
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2015 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da i ovde predstavim akvarijum koji je kupljen od jednog morskog akvariste (spomenuo sam ga u temi o svom potencijalnom morskom pocetku

Akvarijum : 40x40x40
Pumpa: Atman 304
Cirkularna : Tunze 6015
Grejac : Jager 100w
Rasveta : 4G-1 12x3W Cree/Bridgelux
Skimmer : Aquamacro NS16 mini skimmer

evo slike dok je bio kod njega
Image
Image
Image

a evo nekih od kako je kod mene
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2015 7:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

VELJASHIN
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2015
Poruke: 64
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Nov 07, 2015 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bistro za Zrenjanin Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Komsija, ovo je sjano. Pratimo vas!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Nov 08, 2015 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajde neka je sa srećom. Kako se zove ova ribica u akvarijumu ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djileZR
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2014
Poruke: 35
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Nov 08, 2015 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Veljashine i No1

Ako mislis na ovu ljubicastu fridmani je u pitanju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Nov 08, 2015 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, predivna je , super.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 09, 2015 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, dobrodosao i sa srecom!

Vidim da imas aiptasia, kako si planirao da se boris sa njima? Toplo preporucujem nabavku kozice, i da pustis da priroda uradi svoje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djileZR
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2014
Poruke: 35
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Nov 09, 2015 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gde si video aiptasie? ja se ne razumem izgleda pa ih nisam ni skontao.
ako mislis na sliku sa klovnovima ono sto se vidi na kamenu je deo parazoantrusa
imam dve jadranske kozice, ali uskoro planiram da uzmem i neku lismatiu (prvim dolaskom za bg jer kod nas nema ni slatkovodnih riba a kamoli morskih)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 09, 2015 2:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste, bas ta slika... Izvini onda, meni se bas ucinilo da su aiptasie...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djileZR
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2014
Poruke: 35
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Nov 09, 2015 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

slikacu ih pa okaciti za svaki slucaj, mada ne verujem da bi tolike porasle kod proslog vlasnika bez da ih ukloni
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 09, 2015 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nista strasno, retko ko ih nema... tako da, i ako jesu, da se to srediti, a znam da je stari vlasnik vodio racuna lepo o akvarijumu...
Ali vidim sad na drugoj slici da imas puno parazoantusa (zutih ako se ne varam) tako da je to to... Meni se samo ucinilo iz ovog ulga na slici sa klovnovima...
uzivaj i ne brini oko toga
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djileZR
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2014
Poruke: 35
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Nov 10, 2015 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel moze da mi neko kaze sta je ovo ljubicasto na kamenu, mekano je i drugacije (bar meni od koralina kojih imam po kamenju)

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sta doneti iz mora?? CristopherMoltisanti Korali i ostali Organizmi 4 Sre Jun 16, 2021 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na minut do mora VusaBEJBE Morski Akvarijumi 6 Sub Dec 14, 2019 10:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Haus des meeres - Kuca mora Bojan Razno 3 Sub Jan 06, 2018 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda iz mora za gupike. ccmuva Guppy fun club 2 Pet Dec 01, 2017 8:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mora li filter stalno da radi? spectrum Početak u akvaristici 10 Uto Jan 03, 2017 4:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License